Büyüler

Ayırma Büyüsü

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed'i Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Ayırma büyüsü iki sevgiliyi ya da eşleri ayırmak için yapılan bir büyüdür. Partnerlerin mutlu olduğunu gören ve onları kıskanan kişiler tarafından özellikle son yıllarda çok fazla talep gören bu büyü çok sık olarak kullanılmaktadır. Bazen de kişilerin kendileri hayatında olmasını istemediklerini kendinden uzaklaştırmak için bu büyüyü yaptırabiliyor. Amaç ne olursa olsun yapılacak uygulamanın bir büyü olduğu unutulmamalı ve uzmanından yardım alınmalıdır.

Birbirini seven iki kişiyi ayırmak için yapılan bu büyünün etkili ve tehlikeli olabileceğinin bilinmesi gerekmektedir. Mutlu giden evliliğin ya da evlenme yolunda giden beraberliğin sonlanması için yapılan ayırma büyüsü yapılan amaçlara göre faklı metotlar ile yapılmaktadır.

Sevgi ve aşk konularında başarılı olamayan ve hayali olan beraberlikleri olmayan kişiler büyü yöntemlerini kullanırlar. İnsanları birbirine yakınlaştıran büyüler olduğu gibi iki seveni ayıran büyülerde bulunmaktadır.

Ayırma büyünün etkisi ile çiftler hiçbir neden yok iken birbirlerinden soğurlar. Kavgalar başlar ve birbirlerinden nefret etme noktasına gelirler. Bunların sonucu olarak da ayrılıklar yaşanır. Ayırma büyüsü güçlü bir büyüdür ve kişilerinin kendi kendilerine büyü denemeleri yapmaları olumsuzlukların yaşanmasına neden olabilir. İstenmeyen üzücü durumlar yaşanabilir, büyü ters tepebilir ve kişi ciddi zararlar görebilir. Ayırma büyüsü gibi büyülerin yapılması için cinlerden yardım alınır. Bu varlıkları sıradan kişilerin iletişim kurmaları ve kontrol edebilmeleri mümkün değildir. Kişiye musallat olmaları durumunda ise kişinin zarar görmesine ve hatta ölümüne neden olabilir. Bu büyüyü yaptırmak isteyenlerin işinin ehli, gizli ilimler, havas, hüddam ilimlerinde bilgili ve kabiliyetli olması gerekmektedir. Bu konuda uzman kişi ise medyum ya da hocadır.

Ayırma büyüsü ile eşleri birbirinden ayırmak mümkün olabilir. Medyum Amir Ahmed ile iletişime geçerek bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Eşleri ayırma büyüsü tehlikeli bir büyüdür. Kara büyü grubunda yer alan bu büyü ile eşlerin birbirinden soğuması ve ayrılması sağlanabilir. Fakat bu büyüyü yaptırmak isteyenler öncelikle sonuçlarını düşünmeli ve bu işlemlerin sorumluluğunu almalıdır. Çünkü ayırma büyüsünün hem yapılması hem de bozulması oldukça zordur. Hüddam kullanılarak yapıldığı için tehlikeli olabilir.

Ayırma büyüsünün yapılabilmesi için kullanılan malzemeler yanında uygulanacak ritüellerin de doğru olarak uygulanması önemlidir. Her büyünün farklı bir metodu ve uygulanması gereken ritüeli, sırası ile okunması gereken duaları bulunmaktadır. Yine hüddam ilmine ihtiyaç duyulduğu da unutulmamalıdır. Kötü ve olumsuz sonuçlar ile karşılaşmamak için büyü yapma ve büyü bozma konularında yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olmayan kişilerden yardım alınmamalıdır. Büyü uzmanlık isteyen bir konudur. Bu çalışmaların yapılabilmesi uzun yıllar bilgi, deneyim ve tecrübe gerektirir.

Ayırma büyüsü yaptırmak isteyenlerin uman bir medyumdan yardım alması önemlidir. Büyünün yapılması ile kısa sürede eşler ya da sevgililer birbirinden ayrılacak ve büyüyü yaptıran kişi istediği hedefe ulaşmış olacaktır. Büyünün yapılabilmesi için kişilerin özel eşyalarına, resmine, saç teli ya da tırnak gibi materyallere ihtiyacı bulunmaktadır. Bu malzemelerin elde edilmesi büyünün yapılabileceği anlamına gelmez. Ardından birtakım ritüeller uygulanır ve dualar okunur.

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Vefk Nedir?

Ayırma büyüsü kısa zamanda eş ya da sevgililer arasında kavga çıkartmak ve ayrılmalarını sağlamak için etkili bir yoldur. Bu büyü ile kişiler ilişkilerinde sorun olmadığı halde sorunlar yaşayacaklar ve birbirlerinden soğuyarak uzaklaşacaklardır. Birbirlerine karşı isteksizlik yaşayan çiftler deli gibi birbirlerini sevmelerine rağmen büyünün etkisi ile birbirlerinden nefret etmeye başlayacaklardır. Yaşanan sorunlar sonrasında ise ayrılıklar kaçınılmaz olur ve büyü uygulaması başarılı olmuş demektir.

Bazen evli olan kişiler arasında da sorunlar yaşanabiliyor. Özellikle erkek eşini aldatabiliyor. Başka bayanla bir birliktelik yaşayabiliyor. Bu durumda yuvasını kurtarmak isteyen taraf eşinin sevgilisinden ayırmak için ayırma büyüsü yaptırabiliyor. Ayırma büyüsünün etkilerinin görülmesi ile sevgilisinden ayrılan erkek yeniden evine dönüş yapabiliyor.

İnsanların hayatları her zaman her yönde olumlu olmayabilir. Evlenmek ve yuva sahibi olmak isteyenler için bazen bu durum çok da kolay olmayabilir. Etrafında gördüğü mutlu beraberlikler ve mutlu evlilikler karşısında kişi bu durumu kıskanabiliyor. Kendisi mutlu olmadığı için başkalarının da mutlu olmasını istemiyor. Kendi ilişkileri iyi gitmeyen bu kişiler bu büyü ile birbirini seven eş ya da sevgililerin ayrılmasına neden alabiliyor. Bunun için uzman bir medyumdan yardım alınması gerekiyor. Yapılan büyü sonrasında ilişkileri gayet güzel gidenlerin bir anda ilişkileri bozulabilir. Çünkü ayırma büyüsü etkili bir büyüdür ve ruhani varlıklardan yardım alınarak yapılmaktadır. Büyü, insanların direk olarak bilinçaltlarının kontrol edilmesine neden oluyor ve insanlar birbirinden soğumaya başlıyor. Aslında bu durum sevenlerin hayatlarına müdahale etmek oluyor. Bu yüzden büyüyü yaptırmak isteyenlerin sonuçlarını göz ardı etmemesi gerekiyor.

İnsanların hayatında sorunlu giden ilişkiler de yaşanabilmektedir. Kişiler bu ilişkilerini doğal yollardan bitirme konusunda sıkıntılara yaşayabilmektedirler. Yolunda gitmeyen evlilikler ya da sonu olmayan beraberliklerinden kurtulmak isteyenler ayırma büyüsü ile bu ilişkilerini kolayca bitirebilirler. Zarar veren ilişkilerin bitmesi sürekli problem yaşayarak sürdürülmesinden daha kolay olabilmektedir. Amaç ne olursa olsun yapılan uygulamaların büyü olduğu ve basite alınmaması önemlidir. Büyü yaptırmak isteyenlerin mutlaka işinin ehli bir medyum ile iletişime geçmesi gerekiyor.

Güzel giden bir evliliğin bir anda bitme noktasına gelmesi insanlar için büyük yıkımlara neden olabilmektedir. Mutlu bir yuvanın ne olduğunu anlamadan birbirlerinden nefret eder duruma gelinmesi hoş bir durum değildir. Kendinizde ya da bir yakınınızda büyü olduğundan şüpheniz var ise vakit kaybetmeden uzman bir medyumdan yardım almalısınız. Medyum büyü olup olmadığını anlamak için öncelikle bakım yapmalıdır. Eğer ki ayırma büyüsü ile karşı karşıya iseniz bu büyünün kendiliğinden bozulmasını beklemek daha fazla olumsuzlukların yaşanması anlamına gelir.

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Delirtme Büyüsü

Büyü bozma konusunda uzman bir medyumdan yardım alarak büyü bozma çalışmasını yapabilirsiniz. Büyü yapmak gibi büyü bozmak da bilgi, yetenek ve tecrübe gerektirir. Ayırma büyüsü gibi kara büyüler son derece tehlikeli olabilir. Bozulması oldukça zor olan büyünün bozulabilmesi için yapımında kullanılan cinlerin görevlerinden uzaklaştırılması gerekiyor. Başka türlü büyü bozma işlemlerinin gerçekleşmesi beklenemez.

Büyülerin uzmanı medyumlar olduğuna göre büyü uygulamaları yalnızca medyumlar aracılığı ile gerçekleşir ve sadece medyumlar tarafından bozulabilir. İnternet üzerinde kendisinin medyum olduğunu söyleyen birçok kişi insanları kandırmakta ve kişileri mağdur etmektedir.

Ayırma büyüsü insanların güzel giden ilişkilerinin ya da evliliklerinin son bulması ile sonuçlanan bir büyüdür. Büyünün etkili ve güçlü olmasının nedeni ise manevi varlıklardan yardım alınmasıdır. Bu varlıkların görevlendirildiği büyüler kısa sürede etkilerin göstermektedir. Fakat unutulmamalıdır ki ruhani varlıkların kullanıldığı kara büyüler tesirli olmalarının yanında tehlikeli de olabilir. Bu nedenle büyüyü yaptırmak isteyenlerin sonuçlarının ne olabileceğini düşünerek bu büyüyü yaptırmaya karar vermeleri gerekiyor.

Medyum Amir Ahmed uzun yıllardır insanların sorunlarına çözüm üreten ve aldığı sorumlulukları yerine getiren uzman bir medyum olarak sizlere hizmet vermektedir. Doğuştan özel yeteneğe sahiptir ve kendisini gizli ililer konusunda yetiştirmiş ve yetiştirmeye de devam etmektedir. Uzmanımız ile iletişime geçmeniz durumunda büyü yapma, büyü bozma, vefk ve tılsım gibi konularda size yardımcı olacaktır.

Ayırma Büyüsünü Kimler Yaptırabilir?

Ayırma büyüsünü yaptırmak isteyen birçok kişi vardır. Herkesin ayırma büyüsü yaptırma sebepleri farklılık gösterir. Ayırma büyüsü yaptırmak isteyen kişinin medyum hocaya yalan söylemeden, dürüstçe ve ayrıntılarıyla sebeplerini açıklaması önem arz etmektedir. Genellikle; evli kişileri kıskanan ve ayırmak isteyen kişiler, evli kişilerden karı veya kocayla gizli ilişki yaşayan ve onları ayırmak isteyen kişiler,eşinden, nişsanlısından veya sevgilisinden ayrılmak isteyip ayrılamayan kişililer, sevgilileri ayırmak isteyen kişiler, kızının veya oğlunun biriyle beraber olmasını istemeyen anne veya babalar son çare olarak bu büyüye başvurmaktadır. Bazen de eşi, nişanlısı veya sevgilisi tarafından aldatılan kişiler eşlerinin diğer kişiden ayrılması için bu büyüyü yaptırmak isteyebilirler. İşinin ehli, yeteneğini kanıtlamış medyum hocalara danışarak istenen kişilere ayırma büyüsü yaptırmak mümkündür.

Ayırma Büyüsü Etkili Midir?

Ayırma büyüsü, işinin ehli medyum hocalar tarafından, doğru materyal ve ritüelle yapıldığı taktirde son derece etkilidir. Ayırma büyüsü yaptıracak kişinin medyum hocaya güvenmesi, ona her ayrıntıyı dürüstlükle anlatması, medyum hocanın isteklerini tam ve eksiksiz yerine getirmesi durumunda son derece etkili olur. Ayırma büyüsü etkisini gösterdiğinde evliliği yolunda giden eşler kavga etmeye, sevgililer sorunlar yaşamaya başlar. Ayırma büyüsü yaptıran kişi bu sonuçları gördüğünde büyünün etkili olduğunu anlamış olacaktır.

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Kilit Büyüsü

Uzaktan Ayırma Büyüsü Yaptırmak Mümkün Müdür?

Uzaktan ayırma büyüsü yaptırmak mümkündür. Ayrılması istenen kişiler, büyüyü yaptıracak kişiden uzakta olduğu taktirde büyüyü yapmak için gereken materyallere (ayrılması istenen kişilere ait tırnak, saç teli, vücut kılı, ayrılması istenen kişilerin şahsi eşyası gibi…) ulaşmak mümkün olmayacağından, uzaktan ayırma büyüsü yapılmak istenmektedir. Dünya dışı ruhani varlıklarla, üç harflilerle iletişime geçebilen ve ayırma büyüsünde bu varlıkları görevlendirecek olan medyum hocalar uzaktan da ayırma büyüsü yapabilmektedirler. Büyü konusunda kendini kanıtlamış, yeteneği doğuştan gelen medyum hocalar doğru tılsımlı sözler ve dualarla etkili ayırma büyüleri yapabilmektedirler.

Evde Ayırma Büyüsü Yapmak Mümkün Müdür?

Bazen kişiler kendileri evde ayırma büyüsü yapmaya çalışırlar. Birçok yerlerde belli dualar, ritüeller yazılarak evde, kişilerin kendi başına ayırma büyüsü yapabileceği yazılır. Bunlara inanmamak, her zaman işin uzmanı medyum hocalardan doğru bilgi almak gerekir. Kişinin kendi kendine yaptığı tılsımlar, muskalar veya ettiği ayırma duaları birçok hatayı barındıracağından büyüler ters tepebilir, kendi kendine büyü yapmaya çalışan kişiye  dahi zarar verebilir. Bu nedenle ayırma büyüsü yapacak medyum hoca ile birebir görüşülmesi, medyum hocanın verdiği görevleri eksiksiz ve tam olarak yerine getirilmesi önem arz etmektedir.

Ayırma Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Ayırma büyüsü yapılan kişileri anlamak zordur. Her evliliğin veya beraberliğin doğasında sorunlar yaşanabilmektedir. Bu sorunların ayırma büyüsünden mi kaynaklandığını anlamak zor olduğu için anlamak zaman alabilir. Bu zamanda evlilik veya ilişkiler çok zarar görebilir. Birbiriyle iyi anlaşan karı koca veya sevgililer bir anda nedensiz sorunlar yaşamaya, evine, eşine bağlı erkek eşinden yüz çevirmeye, eşler birbirini aldatmaya başladığında bu kişilere ayırma büyüsü yapıldığı düşünülebilir. Bu durumda üzerlerinde ayırma büyüsü olup olmadığını öğrenmek isteyen kişiler alanında uzman medyum hocalara danışarak, evlerinin gizli yerlerinde muskalar bulur, çeşitli gizli noktalara domuz yağı sürüldüğünü fark ederse ayırma büyüsü yapıldığı kesinleşir. Bu nedenle ayrıma büyüsü yapılıp yapılmadığını öğrenmek ve bu büyüleri bozmak için alanında uzman medyum hocalara danışmak önem arz etmektedir. Alanında uzman olmayan kişilere ayırma büyüsü bozdurmaya çalışmak daha kötü ayrılıklara sebebiyet vereceğinden dolayı, ayırma büyüsünü kesinlikle kendini kanıtlamış medyum hocalara bozdurmak gerekmektedir.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed'i Şimdi Ara: 0533 595 38 31

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu