Büyüler

Ermeni Büyüsü

Tıkla ve Medyum Mehran'ı Şimdi Ara: 0532 272 20 82

Ermeni büyüsü, Ermeni kökenli medyum hocaların çok eski zamanlardan bu yana yapmış oldukları büyü ritüelleridir. Bir tek büyü değil, bir büyü kategorisidir. Değişik birçok amaçla ve çeşitli materyaller kullanılarak Ermeni büyüleri yapılabilmektedir.

Ermeni Büyüsü Nedir?

Ermeni büyüsü bir Hıristiyan büyü çeşididir. Ermeni halkı çok eski zamanlarda Hıristiyanlığı kabul etmiştir. Dolayısıyla Ermeni büyücüleri, büyü ritüelleri sırasında sık sık Hıristiyanlıkta kutsal kabul edilen materyalleri kullanmakta ve dualarında Hıristiyan inancına ait sözcükleri kullanmaktadırlar. Ermeni büyüleri sırasında saç teli, tırnak, ceviz, sabun, 7 kollu şamdan, 3 kollu şamdan, kırmızı mum, beyaz sabun, doğal taşlar, karnik çiçeği, gümüş vazo, çeşitli tütsüler, bez bebek gibi materyaller sıkça kullanılmaktadır. Ermeni büyüsü iyi niyetlerle yapılabildiği gibi kötü niyetlerle de yapılabilmektedir. Bu nedenle kapmamı çok geniştir.

Ermeni Büyüsünü Kimler Yapabilir?

Ermeni büyüsü denince akla yalnızca Ermeni medyum hocaların yapabildikleri büyüler gelmektedir. Ancak durum böyle değildir. Ermeni öğretisine vakıf olan her medyum hoca Ermeni büyülerini yapmaya haiz olabilir. Ermeni büyüsü yapabilmek için soyunda Ermeni kanı taşıma şartı bulunmamaktadır. Ermeni büyüsü denmesinin nedeni büyü ritüellerini bulan medyum hocaların Ermeni soyundan gelmesidir. Ermeniler kadim bir millettir. Dolayısıyla manevi değerleri oldukça geniştir. Bu da büyü ritüellerinin çok çeşitli olmasına ve birçok konuda büyüler yapmalarına olanak sağlamıştır. Yüzyıllardır Ermeni halkıyla iç içe yaşamamızın verdiği kültür dayanışması nedeniyle, ülkemizde yaşayan birçok medyum hoca Ermeni büyülerini yapabilmektedir.

Ermeni Büyüsünün Amaçları Nelerdir?

Ermeni büyüsü yaptırmak isteyen kişiler, Ermeni büyüsünün amaçları nelerdir sorusunu sorabilmektedir. Bu soruya verilebilecek cevap oldukça geniş kapsamlıdır. Ermeni büyüleri aşk, sağlık, manevi hayat, ekonomik sorunlar gibi birçok farklı konuda yapılabilmektedir. Nazardan korunmak, evinize bolluk girmesi, hanenize huzur gelmesi, sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesi, karı kocanın arasının düzelmesi, hastaların iyileşmesi, hayattaki kötü talihin yok olması, uyuyamama sorunlarının çözülmesi, akraba arasındaki husumetin bitmesi, küs olan arkadaşların barışması, iştahsız kişilerin iştahlarının açılması, ömrün uzaması gibi amaçlarla Ermeni büyüleri yapılmaktadır. Bu tür büyüler iyi niyetlerle yapıldıklarından dolayı ak büyüler kategorisinde yer almaktadır. Karı kocayı boşatmak, nişanlılara yüzük attırmak, sevgilileri ayırmak, bir kişinin ekonomik durumunun bozulması, bir kişiyi sağlığından etmek, bir ailenin huzurunu bozmak, akrabalar arasında husumet çıkmasını sağlamak, bir kişiyi delirtmek gibi amaçlarla da Ermeni büyüleri yapılabilmektedir. Bu tür büyüler kara büyü kategorisinde yer alır. Görüldüğü üzere Ermeni büyüleri iyi ve kötü birçok farklı amaçla yapılan, geniş kapsamlı büyülerdir.

Kesin Tutan Ermeni Bağlama Büyüsü Tarifi

Ermeni büyüleri yapılış ritüelleri oldukça önemlidir. Büyünün etki etmesi için doğru materyal, etkili bir dua ve uygun bir ritüelle yapılması gerekmektedir. Dolayısıyla yapılış amacınıza göre doğru bir büyü tarifi almanız önemlidir. Kulaktan dolma bilgilerle ya da emin olmadan yapacağınız Ermeni büyüsü etkili olmaz. Bu tür büyüler istenmeyen sonuçlara sebebiyet verebilir. Bazen bu sonuçları düzeltmek çok zor ve hatta imkansız olabilmektedir. Bu nedenle öncelikle güvenilir bir medyum hocanın tarifine ihtiyaç duyarsınız. Medyum hocamızın kendisine başvuran kişilere hazırlamış olduğu çok etkili bir Ermeni bağlama büyüsü tarifi mevcuttur. Bu tarif, evde bulunan materyallerle ve medyum hocamızın hazırlamış olduğu Ermeni bağlama duasıyla rahatlıkla uygulayabileceğiniz bir tariftir. Bir adet cevizi alıp, içini çıkarın. İçi boş ceviz kabuklarının içine birbirine aşkla bağlanmasını istediğiniz kadın ve erkeğin saç tellerini birbirine dolayarak ceviz kabuklarını birbirine bağlamanız gerekmektedir. Bağlama işlemini beyaz bir ip kullanarak yapmanız gerekmektedir. Cevizi tamamen iple kapladığınız sırada medyum hocamızın hazırlamış olduğu Ermeni bağlama büyüsü duasını 7 kere okumanız gerekmektedir. Medyum hocamızın hazırlamış olduğu dua çok özel bir içeriğe sahiptir. Duanın içeriğinde kadim Ermeni büyücülerinin isimleri ile sizin ve sevdiğiniz kişinin ismi geçmektedir. Ayrıca devreye sokulacak olan hüddamın da ismi bu duanın içinde yer alır. Dolayısıyla Ermeni bağlama duası size özeldir. Büyünün etki etmesinin bir şartı da büyüde kullanılan materyalin uygun bir şekilde muhafaza edilmesinden geçmektedir. Hazırlamış olduğunuz cevizi medyum hocamızın tavsiye ettiği şekilde muhafaza etmeniz gerekmektedir. Ritüel tamamlandıktan sonra büyü etkisini göstermeye başlayacaktır. Kesin olarak tutan bu büyü için medyum hocamızla iletişime geçebilirsiniz.

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Şirinlik Büyüsü

Ermeni Geri Getirme Büyüsü

Eşi, nişanlısı, sözlüsü ya da sevgilisinden ayrılmak zorunda kalan ancak bu durumdan dolayı mutsuz olan kişiler barışmak için her yolu denemektedir. Tüm çabalarına rağmen ilişkisini kurtaramayan kişiler son çare olarak büyü yoluna başvurmaktadır. Ermeni geri getirme büyüsü oldukça etkili büyüler arasında yer almaktadır. Ermeni geri getirme büyüsü için öncelikle etkili bir geri getirme duası hazırlanmalıdır. Bu duanın Ermenice olması ve içeriğinde sizin, geri gelmesini istediğiniz kişinin adının geçmesi gerekmektedir. Bu tılsımlı sözler eşliğinde bir adet bez bebeği kırmızı bir iple bağlamanız gerekmektedir. Kullanılacak olan bez bebeğin geri dönmesini istediğiniz kişinin cinsiyetinde olması oldukça önemli bir noktadır. Geri gelmesini istediğiniz kişi kadınsa kadın suretinde bir bez bebek, geri gelmesini istediğiniz kişi erkekse erkek suretinde bir bez bebek kullanmalısınız. Daha sonra bu bez bebeği medyum hocamızın tarif ettiği şekilde muhafaza etmeniz gerekmektedir. Bu şekilde geri getirme ritüelini tamamlamış olursunuz. En fazla 3 günde geri getirme büyüsü etkilerini göstermeye başlar. Sizi terk eden kişi bu durumdan pişmanlık duymaya başlar. Gece gündüz sizi düşünmeye, sizinle barışmak için adımlar atmaya başlar. Böylece yeniden mutlu bir yuvaya ve güzel bir ilişkiye kavuşmuş olursunuz.

Ermeni Sevgi Büyüsü

Büyü yaptırma amaçları arasında en yaygın olanı sevgi duygusudur. Sevdiği kişiye kavuşmak için sabırsızlanan kişiler en etkili sevgi büyüsünü yaptırmak istemektedir. Birçok sevgi büyüsü arasında en etkili olanlardan biri Ermeni sevgi büyüsüdür. Ermeni sevgi büyüsü bir dua ritüelidir. Medyum hocamızın sizin için özel olarak hazırlamış olduğu Ermenice tılsımlı sözler eşliğinde uygulanan bu ritüel son derece etkilidir. Medyum hocamız ünlü Ermeni hüddamı devreye sokarak sevgi büyüsünün etkisini artırır. Ermeni sevgi büyüsünü bekar erkek ya da kadın için yapabileceğiniz gibi evli kişiler için de yaptırmanız mümkündür. Evli kadın ya da erkeğe yapılan büyüler kara büyü kategorisinde yer alır. Bu amaçla büyü yaptırmadan önce iyi düşünmek ve kesin karar vermek gerekir.

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Sevgi Büyüsü

Ermeni Nazar Büyüsü

Nazar, bilimsel olarak da ispatlanmış bir olgudur. Kıskanç kişilerin gözlerinden çıkan ışınlar kötü enerji yayar. Bu da kıskandıkları kişinin bedenine, hanesine, çocuklarına, maddi durumuna, mutlu yuvasına ya da eşyalarına zarar gelmesine sebebiyet vermektedir. Kırılan bir bardak ya da kaybolan bir eşya üzerine ‘Nazar çıktı.’ Tabirinin kullanılmasının sebebi budur. O eşya üzerinde nazar vardı ki kayboldu ya da kırıldı gibi bir inanış söz konusudur. Nazar bu denli zarar veren bir etkiye sahiptir. Bazen de kötü niyetli kişiler bilerek, çeşitli büyü ritüelleri ile size nazar değdirmiş olabilir. Bu tür büyülerin etkisinden kurtulmak için kendinizi nazardan korumanız gerekmektedir.

Ermeni inanışında da nazar vardır. Dolayısıyla Ermeni büyücüleri de nazar değmesi için çeşitli uygulamalar icra etmektedir. Ayrıca bunun tersi yönde nazar çıkması ritüelleri de mevcuttur. Nazar değdirmek için büyü yaptırmak için kesinlikle güvenilir bir medyum hocaya başvurmanız gerekmektedir. Evinizde nazar olduğuna inanıyorsanız, medyum hocamızın tılsımlı sözleri eşliğinde evinizde kötü enerjiyi evinizden kovabilirsiniz. Bunun için birkaç adet kuru defne yaprağını emaye bir kaba alarak yakmalısınız. Bu kabı evin odalarında gezdirerek tütsülemeniz gerekmektedir. Bu sırada medyum hocamızın sizinle paylaşmış olduğu sözleri de sık sık okumalısınız. Böylece evinizi, iş yerinizi, aracınızı kötü ruhlardan, nazardan korumuş olursunuz.

Ermeni Şifa Bulma Büyüsü

Bedensel sağlığımız için ilk olarak doktorlara, hastanelere gideriz. Psikolojik sorunlarımız için de psikologlara ya da psikiyatrlara başvururuz. Çoğu sorunumuzu bu şekilde çözümlesek de bazı sorunlarımız yıllarca tedavisini bulamaz. Ne yaparsak yapalım, şifa bulamadığımız sorunlarımız için manevi çözüm yoluna başvurabiliriz. Manevi çözümler, enerji ve çeşitli metafizik kaynaklarla şifa bulma yoludur. Ermeni şifa bulma büyüsünde kaya tuzu ve defne yaprağı kullanılmaktadır. Medyum hocamızın hazırlamış olduğu ve içerisinde şifa bulmasını istediğiniz kişinin isminin, derdinin yer aldığı tılsımlı sözleri ritüel boyunca okumanız gerekmektedir. Kuru defne yapraklarını emaye bir kabın içine atarak yakmalısınız. Daha sonra yanan yaprakların üzerine bir avuç kaya tuzu atmalısınız. Çıkan dumanı şifa bulmasını istediğiniz kişinin soluması gerekmektedir. 3 nefes soluması yeterli olacaktır. Böylece özellikle psikolojik birçok sorununuzun düzeldiğini göreceksiniz.

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Süryani Büyüsü

Ermeni Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?

Ermeni büyüleri oldukça hızlı ve kesin etki göstermektedir. Büyüyü ne için yaptırdığınız, kimin için yaptırdığınız, kime yaptırdığınız ve hangi ritüelle yaptırdığınız gibi etkenler büyünün etki etme süresini belirlemektedir. Birkaç saat içinde etki gösteren büyüler olabildiği için birkaç hafta süren büyüler de söz konusudur. Bu konuda kesin ve net bir süre vermek oldukça zordur. Ancak şunu bilmenizi isteriz ki medyum hocamızın tılsımlı sözleri ve ilmi sayesinde hazırlamış olduğu büyüler çok kısa sürede etkilerini gösterir. Bu konuda kendisinden memnun kalmayan kimseyi bulamazsınız. Medyum hocamızın yapmış olduğu büyüler etkilerini gösterene kadar iletişim halinde olabilirsiniz. Böylece etkilerini göremediğiniz büyülerin tekrarı ya da başka bir büyünün yapılması konusunda da kendisi sizlere sınırsız hizmet sunmaktadır.

Ermeni Büyüsü Nasıl Bozulur?

Ermeni büyülerinin çoğu kişinin kendi aile yapısı, bedeni ve psikolojik durumu için yaptırdığı büyülerdir. Bu nedenle kimse tarafından bozulmaya çalışılmaz. Ancak bazı durumlarda kendinize ya da çevrenizden herhangi bir kişiye kara Ermeni büyüsü yapıldığından şüphelenebilirsiniz. Böyle bir durumda büyünün bozulmasını istemeniz son derece normaldir. Kara Ermeni büyülerini bozmak son derece zor ve karmaşık bir ritüeldir. Öncelikle size ne için Ermeni büyüsü yapıldığını tespit etmek gerekmektedir. Sağlığınızı bozmak, eşinizden ayırmak, evinizden bereketin ve huzurun gitmesi, çocuklarınızı hasta etmek, akıl sağlığınızı yitirmenizi sağlamak, nişanlınızdan ayırmak, işlerinizin bozulması, darlığa düşmeniz gibi nedenle kara Ermeni büyüleri yapılabilmektedir. Siz bu ve buna benzer kötü gidişatı fark ettiğinizde medyum hocamıza danışabilirsiniz. Kendisi birtakım metafizik güçlerini kullanarak büyü yapılıp yapılmadığını tespit eder. Eğer gerçekten bir kara Ermeni büyüsü yapılmışsa büyü bozma ritüelini başlatır. Ermeni büyülerinin geneli materyal kullanılarak yapılmaktadır. Dolayısıyla büyünün etkisini sürdüren güç büyüde kullanılan materyaldir. Bu materyallerin muhafazasında bazı kurallar söz konusudur. Medyum hocamız havas ilmi sayesinde materyalin yerini tespit ederek size tarif eder. Siz de söz konusu materyali bulup uygun şekilde yok ederek, büyünün bozulmasını sağlayabilirsiniz.

Tıkla ve Medyum Mehran'ı Şimdi Ara: 0532 272 20 82

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. benim genel bir dalgınlık problemim var odaklanamıyorum hiçbişey istediğim gibi gitmiyor bu yüzden bir işlem yaptırmaya karar verdim çünkü dünyevi yerde ne denediysem olmadı demekki manevi diye düşündüm gerçektende öyleymiş
    Medyum Mehran hocayı aradım konuştuk bana bir işlem gönderdi. yine kendi hatam yüzünden yanlış adres vermişim kargoyla konuşmaya çalıştım asla ulaşamadım kargocuya gönderemeyiz oraya gitti dönmez falan diyorlardı medyum mehran hocayı aradım utana sıkala işin peşine o düştü iki gün sonra istediğim adrese gönderildi allah razı olsun bu kadar işi gücü arasında buna bile dikkat eden mağdur etmeyen bir insanmış
    gelen işlemi tarif etti hatta ben anlayamadım kolay olmasına rağmen detaylıca anlattı tüm sorularımı cevapladı pimpirikli biri olduğum için çok başını şişirdim hocamın… şimdi işlemin 10. günündeyiz ve değişimler gözle görülür şekilde inanın bana insanın hayatı birden bire değişebiliyomuş allah kendisinden razı olsun başka ihtiyacımı inşallah ki olmaz hayatım böyle güzel gider ama olursada kimden yardım isteyeceğim belli oldu artık bu tür konularda ihtiyacınız sıkıntınız varsa medyum mehran hocadan bilgi alın derim

  2. Mrblar herkese ben iki sene önce işimden istifa edip kendi restoranımı açtım. Kalabalık bir muhitteyiz, çok şükür iyi de kazanıyordum, eve girdim, araba aldım. Pandemi vurdu, paket servisle yine işim çok şükür iyi gidiyordu, hiç etkilenmemiştim bile. Ama bir anda bir şey oldu müşteriler bıçak gibi kesildi, borçlar veresiyeler gelmez oldu. Arıyorum can ciğer olduğum konuştuğum insanları telefonlarıma bile cevap vermiyorlar. Ne yapacağız derken amcama dert yanarken sende büyü mü var acaba dedi. Bana da dediği mantıklı geldi çünkü aniden bıçak gibi kesilince insan şüphe ediyor. Medyum Mehran hocayla tanışmam bu şekilde oldu, adı aklımda kalmış, telefonunu kaydetmiştim kaç sene önce aynı numaradan iletişime geçtim hala aynı numarayı kullanıyor, kaçıp gitmemiş bir yere dürüst olduğu belli. Velhasıl bakım çalışması yapıldı, üstümde bir rızık bağlama büyüsü olduğu çıktı. Kim yaptırdı tahmin ediyordum medyum mehran hocaya hiç bahsetmedim ama kendisi direkt zaten bu kişinin ismini verdi şok oldum. Büyü bozmayı medyum mehran hocayla tamamladık bir hafta sürdü sürmedi o civarda. Sonrasında işlerim yavaş yavaş açılmaya başladı, ilk veresiyeler geldi beklenmedik şekilde, kiralarımı ödedim biriken, taksitleri ödedim derken şu an çok şükür ilk zamanlardaki halime geldim. Medyum mehran hocayı önceden bilirdim zaten ama sağdan soldan duyduğumla bilirdim şimdi çalışınca hocayla kendimde görmüş emin olmuş oldum tavsiye ederim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu