Büyüler

Evlilik Büyüsü

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed'i Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Evlilik büyüsü, evlenmeyi düşünen çiftin yakınında bulunan eş, dost, akraba arasında evliliğe onay vermeyen kişileri ikna etmek amacı ile yapıldığı gibi sevgililer arasında da yine evliliğe sıcak bakmayan tarafın ikna edilmesi için yapılan etkili bir büyüdür. Günümüzde bu büyü çok fazla talep görmekte ve bu büyü sayesinde birçok kişi yuva kurmaktadır. Bu nedenle evlilik büyüsü sık olarak tercih edilen büyülerden bir tanesidir.

Bu büyü ile evlilik olayına sıcak bakmayan kişilerin evlilik fikrine ısınması hedeflenir. İnsanlar bazı nedenlerden dolayı evliğe karşı çıkmaktadırlar. Sundukları bahanelerin ise pek anlamı yoktur. Fikrinin olumlu olması ve sunulan bahanelerin ortadan kalkması amacı ile evlilik büyüsü yapılır. Etkili olan büyünün tesirleri kısa bir sürede ortaya çıkar. Hem çiftler hem de yakın çevresinde bulunan ve evliliğe onay vermeyen kişilerin fikirleri değişerek evliliğe onay verilir.

Evlilik büyüsü insanların yararına olan bir büyüdür. Var olan ilişkinin onaylanması ve mutlu yuvalar kurulması için yapılmaktadır. Fakat ne de olsa bir büyüdür ve bu büyüyü yaptırmadan önce iyice düşünmeli ve daha önce evlilik büyüsü yaptırmış olan kişilere danışılarak daha sonra karar verilmelidir. Yapılan büyünün sonuçlarından kişi kendisi sorumludur. Kesin olarak evlilik büyüsü yaptırmak isteyenlerin büyü yapma ve büyü bozma konusunda deneyimli, bilgili ve tecrübeli bir medyumdan yardım alması gerekmektedir.

Büyü yapma ya da büyü bozma çalışmaları uzmanlık isteyen konulardır ve basite alınmamalıdır. Yeterli tecrübe, yetenek ve bilgiye sahip olmayan kişiler tarafından büyü yapmaya çalışması istenmeyen durumların ortaya çıkmasına ve büyülerin ters tepmesine neden olabilir. Hatta büyüyü yapan kişi zarar görebilir. Büyü uygulamalarında manevi boyutta bulunan varlıklardan yardım alındığı için özel yeteneği bulunmayan kişilerin bu uygulamaları yapmaya kalkışmaları cinlerin kendisine musallat olmasına neden olabilir. Bu nedenle hangi büyü olursa olsun mutlaka alanında uzman bir medyumdan yardım alınması önemlidir.

Evlilik büyüsü ile maddi ya da manevi anlamda evliliğe yanaşmayan kişilerin fikri değişmektedir. Evlilikten kaçan sevgili bu büyü ile ikna olur ve evliliğe ikna olur. Bu büyü sonuçları itibari ile etkili bir büyüdür. Fakat uzman medyumlar tarafından yapıldığında istenilen sonuç elde edilir. Evliliğe sıcak bakmayan kişinin bu büyünün etkisi ile bir anda fikri değişir ve evlilik gerçekleşir.

Evlenmek isteyen çiftlerin bazen de aile çevresinden bu ilişkiyi onaylamayanlar olabilir. İnsanlar ailesini ikna etmek için doğal yollardan bir çaba sarf ederler. Ama başarılı olamazlar. Bu zararsız olarak kabul edilen bu büyü ile evliliğe karşı çıkanların fikri değişerek onay verirler.

Sorunlar karşısında evlenmek isteyen çiftler bu sorunlarını evlilik büyüsü ile çözebilirler. Tesirli ve etkili olan bu büyü ile istedikleri yuvayı çevresindekileri ikna ederek kurabilirler. Senelerdir kullanılan büyü sayesinde birçok kişi evlilik hayalini gerçekleştirmiş ve ömür boyu devam eden beraberliklere adım atmıştır. Büyünün amacı kimseye zarar vermek değildir. Sadece evliliği onaylamayan kişilerin fikrini değiştirerek evliliğe sıcak bakmasını sağlamaktır.

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Cin Musallatı

Sevgiliyi Evliliğe İkna Etme Büyüsü

Evlilik büyüsü ikna etme büyüsü olarak da bilinir. Büyünün amacı evlenmeye ikna olmakta güçlük çeken kişilerin fikrini değiştirerek evlilik fikrine sıcak bakılmasını sağlamaktır.

Sevgililer yaşadıkları beraberliklerin sonrasında evlenmek isterler. Ama bazen bu pek mümkün olmuyor. Bir taraf maddi sorunlar nedeni ile, aile baskısından ya da evlenmekten korktuğu için bir türlü evlenmeye yanaşmıyor. Bu kişinin fikrinin değişmesi ve evliliğe sıcak bakmasını sağlamak için sevgiliyi evliliğe ikna etme büyüsü yardımcı oluyor. Büyünün fiziki olarak kişiye bir zararı olmuyor. Yalnızca düşünceleri değişerek evlenmeye ikna oluyor.

Sevdiğiniz kişinin evlenme konusunda olan olumsuz düşünceleri kayboluyor. Korkuları bitiyor ve daha olumlu düşünmesi sağlanıyor. Hayırlı bir amaç için yapılan büyü uygulaması kısa sürede olumlu sonuç vermektedir. Tabi büyü uygulamaları işinde uzman bir medyum tarafından yapılırsa.

Evlilik büyüsü daha çok bayanların tercih ettiği bir büyü olmasına rağmen sevdiği bayanla evlenmek isteyen erkekler tarafından da çok fazla tercih edilmektedir. Bu yöntem ile beraberlikler daha sağlam olmakta ve evliliğe sıcak bakmayan taraf ikna edilerek evlilik olayı gerçekleşmektedir. Sorun yaşamamak isteyenler bu konuda gizli ilimler konusunda uzman ve tılsım sahibi bir medyumdan yardım almalıdır.

Sevgiliye Evlilik Büyüsü

Sevgilinin fikrinin değişmesi ve evliliğe ikna olması için yapılan sevgiliye evlilik büyüsü hayırlı bir iş için yapılmaktadır. Büyünün uygulanması için büyü yapılacak kişinin adı, soya adı, doğum tarihi ve annesinin adı gibi bilgilere ihtiyaç olacaktır. Birtakım ritüeller uygulanacak ve dualar okunacaktır. Yetenekli ve deneyimli bir medyum tarafından yapılan uygulama sonrasında sevgiliniz ikna olacak ve evliliğe sıcak bakacaktır.

Evlilik büyüsü ikna etme büyüsü olduğu için dinlerde ve toplumlarda kabul gören hayırlı bir işe vesile olan uygulamadır. Ortada bulunan birlikteliğin mutlu son ile bitmesi için bir türlü bazı nedenlerden dolayı evlenmeye ikna olmayan kişinin düşüncelerinin olumlu yönde değişmesi için yapılan bir yöntemdir. Çoğu kaynakta büyü olarak isimlendirilmeyen bir uygulamadır.

İnsanlar flört ettikleri kişiler ile ömür boyu devam edecekleri mutlu bir yuva isterler. Yuvanın kurulması aşamasında birtakım sıkıntılar ile karşılaşabilirler. Ailevi sorunlar ya da kişinin evliliğe sıcak bakmaması gibi nedenlerden dolayı evlenmek hayal olabilir. Verilen mücadeleler ile bu sorunlar ortadan kalkmayabilir ve kişiler evlenme konusunda ikna olmayabilir. Ümitlerin tükendiği noktada evlilik büyüsü ile bu sorunlar çözülebilir. Evleneceğiniz kişiyi bu büyü ile ikna edebilir ya da yakın çevrenizde bulunan ve evliliğe onay vermeyenlerin fikri değişebilir.

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Bağlama Duası

Evlilik insanlar için aşılması gereken zor bir süreçtir. Ortaya çıkan birtakım engeller yüzünden insanlar birbirinden ayrılmak zorunda kalabilir. Önemli olan bu süreci en az hasarla atlatmaktır. Doğal yollardan bu durumun üstesinden gelemediğinizde oldukça etkili evlilik büyüsü sizi bu çıkmazdan kurtarabilir. Sevdiğine kavuşmak ve mutlu bir yuva kurmak için yapılan bu büyünün kişilere ya da çevresine zararı yoktur. Sorunlar ortadan kalkacak ve evlilik fikrine sıcak bakmayanların düşünceleri olumlu yönde etkilenecek ve mutlu bir yuva kurulmasına vesile olacaktır.

Evlenme büyüsü ile evliliğe ikna olmayan kişinin fikrinin değişmesi için mutlaka gizli ilimler, havas ve hüddamlık konularında bilgili, tecrübeli ve yetenekli olması gerekmektedir. Uzman bir medyumdan destek alarak sevdiğiniz kişiyi ikna edebilir ve evliliğe sıcak bakmasını sağlayabilirsiniz.

Büyü yapma ve büyü bozma konusunda yeterli bilgiye sahip olmayan kişilerin evlilik büyüsü yapmaya çalışmaları istenmeyen durumlar ile karşılaşılmasına neden olabilir. Bu nedenle kendi kendinizi büyü çalışması yapmamalı ve uzmanından yardım almalısınız. Her büyünün kendisine göre uygulanması gereken yöntemleri, kullanılan farklı materyalleri ve duaları bulunmaktadır. Bu konularda bilgisi olmayan kişilerin başarılı olması beklenemez. Siz de evlilik büyüsü yaptırmak ve sevdiğiniz kişi ile evlenerek ömür boyu mutlu olmak istiyorsanız hiç zaman kaybetmeden alanında uzman bir medyumdan yardım alarak bu isteğinize kavuşabilirsiniz.

Evlilik büyüsü etkili ve güçlü bir büyüdür. Kimseye zararı yoktur. Bozulmadığı sürece ömür boyu devam eder.

Evlilik Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder?

Evlilik büyüsü yaptıranların en çok merak ettiği soruların başında evlilik büyüsünün ne kadar sürede etki ettiğidir. Öncelikle tüm büyülerde olduğu gibi evlilik büyüsü de birçok farklı etkene bağlıdır. Evlilik büyüsünü yaptıran kişi ile evlilik büyüsünün yapıldığı kişinin arasındaki ilişki ve sevgi bağı evlilik büyüsünün etki süresi açısından önemli bir etkendir. Hali hazırda devam eden bir ilişkinin artık evlilik ile sonuçlanması için yapılan evlilik büyüsü şüphesiz ki çok daha kısa sürede etki edecektir.

Devam eden ilişkinin bir an önce evlilikle sonlanması için yapılan evlilik büyüsü işinin ehli bir medyum hocaya yaptırıldığı taktirde 72 saatte etki etme gibi bir kuvvete sahiptir. Henüz ilişkileri başlamamış kişiye yapılan evlilik büyüsünün ise etki etme süresi daha uzundur. Çünkü öncelikle bu kişilere aşk tılsımı , aşk muskası, bağlama büyüsü gibi uygulamalar yapılması gerekebilir. Yine kudretli bir medyum hocaya başvurulması durumunda 10 günde istenilen neticeye ulaşmak mümkündür. Hiç tanışmamış kişilere yapılan evlilik büyülerinin ise etki etmesi çok zordur. Ancak bir kişiyle tanışmak, o kişinin sizi fark etmesi için öncelikle şirinlik büyüsü yapılabilmektedir. Hangi büyünün,hangi sıra ile ve hangi materyallerin kullanılarak  yapılacağına kişinin kendisi karar vermemelidir. Bunlara ancak işinin ehli medyum hocalar bilebilir. Bu nedenle her zaman dürüstlük ve açık sözlülükle bir medyum hocaya danışmaktan korkulmamalıdır.

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Hüddam İlmi

Evde Evlilik Büyüsü Yapmak Mümkün Müdür?

Uzun süren ilişkilerinin artık evlilikle neticelenmesini isteyenler veya sevdiğiyle evlilik yoluna girmek isteyenlerin en çok başvurduğu yol evlilik büyüsüdür. En çok merak edilen konu ise kişilerin bu büyüyü kendi kendilerine, evde yapıp yapamayacağıdır. Yazdıkları büyü kitapları, oluşturdukları internet siteleri veya telefonla verdikleri tarifler ile evde büyü yapılabileceğini iddia eden kimselere riayet etmemek gerekmektedir. Büyü havas ilmini bilen, dünya dışı varlıklarla iletişime geçebilen, tılsımlı sözlere vakıf ve doğru materyalleri bilen medyum hocaların yapabilecekleri uygulamalardır. Kişinin kendi kendine yapmaya çalıştığı büyüler hiçbir etki etmeyeceği gibi, geri dönülmesi imkansız sonuçlara da sebebiyet verebilmektedir.

Kendi kendine evlilik büyüsü, evlilik duası, evlilik muskası veya evlilik tılsımı yapmaya çalışan kişiler bir kelimeyi dahi yanlış kullanmaları durumunda evlilik büyüsü yapmaya çalıştıkları kişinin başka biriyle evlenmesine, kendisinden daha çok uzaklaşmasına, ölmesine veya evlilikten tamamen soğumasına sebebiyet verebilmektedirler. Bu nedenle kesinlikle, her işte olduğu gibi işinin uzmanı medyum hocalara danışmak gerekmektedir.

Evlilik Büyüsü Nasıl Bozulur?

Evlilik büyüsü yaptırmak isteyenler kadar bu büyünün yapıldığına inanıp bozmak isteyenler de olabilir. İşinin ehli, kudretli bir medyum hocaya yapılmış büyüyü fark etmek de bozmak da zordur. Ancak imkansız değildir. Uzun ilişkisinde evliliği beklerken ayrılan ve sevdiğinin başka kişiyle hızlıca evlendiğini fark eden kişiler, oğluna veya kızına evleneceği kişi tarafından büyü yapıldığını düşünenler bu büyüyü bozmaya karar verebilirler.

Bir büyüyü bozmanın ilk yolu öncelikle bir büyü olup olmadığını tespit etmek gerekir. Medyum hocaya başvuran kişini açık sözlülükle, dürüstlükle ve tüm ayrıntılarıyla konu hakkında gerekli bilgileri vermesi çok önemlidir. Medyum hoca aldığı bu bilgilerle kendisine yardımcı dünya dışı varlıklarla iletişime geçerek kullanılan malzemeler, büyüyü yaptıran kişinin tasviri gibi bilgileri edinir. Evlilik büyüsü muska, tılsım, yumurta, mum, kaşık, bez bebek, sabun gibi malzemelerle yapılmış olabileceği gibi herhangi bir malzeme kullanılmadan, yalnızca tılsımlı sözler kullanılarak da yapılmış olabilir. Başvurulan medyum hoca bu malzemelerin yerini tespit eder ve kullanılan tılsımlı sözleri devre dışı bırakarak evlilik büyüsünü bozar.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed'i Şimdi Ara: 0533 595 38 31

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. İyi akşamlar arkadaşlar. Sürekli olarak geçici ilişkiler yaşıyordum. Erkekler sanki beni bir obje olarak kullanıp atıyordu. Bende çok çabuk güvendiğim için her defasında kanıyordum. En sonda yine öyle olacağından emindim Medyum Amir Ahmed hocamla tanıştım. Allah razı olsun. Suanki erkek arkadaşım ile evlenme kararı aldık. Birkaç işlemler sayensinde sevgilim ile daha da yakın olduk. Yakın zamanda düğünümüz vardır. Allah Medyum Amir Ahmed hocamdan razı olsun. Eminim bu devirdeki kızlar da benim gibi sıkıntılar çekiyordur. Tavsiye ederim arkadaşlar Medyum Amir ahmed hocam da iyiki var.

  2. 27 yaşına kadar sürekli ilişkilerim oldu bazıları aylar sürdü bazıları haftalar her defasında hepsine güveniyordum kalbimle ama artık kimseye güvenemez oldum çünkü yine aynı şeylerin olacağını biliyordum ve bende bu aşk işlerine ara vermeye karar verdim uzun bir süre kimseden bir beraberlik yaşamadım aradan 2 yıl geçtikten sonra biri çıktı karşıma onun bana karşı isteği yoktu ama ben onu çok istedim çünkü ona çok güvendim bu sefer olacağına inanmıştım ama Sanki aşık olmuştum o kişiye ama bu sefer bu ilişkinin Garanti olmasını artık evlilik yaşının geldiğine karar verdim onunla tanışıp bir ilişkim olsun ve evlenelim istedim ve bunu nasıl başarabilirim diye düşünürken arkadaşım bir tavsiye yaptı büyü yaptırmam gerektiğini söyledi bu fikir bana çok makul geldi ve kaybedecek bir şeyim olmadığı için denemkte karar verdim sonra o arkadaşımda bunu kimde yaptırabilirim diye sordum oda daha öncesinden bir hocada büyü yapıp işe yaradığı için bana Medyum Amir Ahmed hocayı söyledi bizi tanıştırdı ve bende medyum amir Ahmed hocaya derdimi anlattım ve benden resimlerinizi vs ve 1 hafta süre istedi bende verdim 1 hafta sonu hocam aradı ve o sırada bana da bir kaç işlem gönderdi ve işlemlere başlamaya hazır idik. Bizde bir an önce başladık bu öyle etkili bir büyü ki o kişiden daha önce hiç konuşmamış tanışmamış olmama rağmen bana 2 gün sonra yazdı benimle tanışmak istediğini benden hoşlandığını dile getirdi tabi biz bu esnada birden fazla işlem yaptık aşık etme bağlama bu işlemler işe yaradıktan sonra evlilik büyüsü geçtik asıl işleme yani neyse velhasıl bu işlemler 1.5 ayımı aldı 2. Ayımda beni şoke eden bir durum gerçekleşti evlilik teklifi almıştım bu beni çok mutlu eden bir şey oldu ve biz şuan bunun ilerisini getirmek için ikimizde gayret ediyoruz ve benim bunu yazdığım zaman benim evliliğim 3. Ayı aslında yazmak istemedim ama bu medyum amir Ahmed hocanın yaptığı şeylerin nasıl biri olduğunu herkesin bilmesi gerekir diyerek bu yorumu şuan yazdım benim derdime derman olan medyum amir Ahmed hocaya şükranlarımı sunuyorum saygılarla

  3. Benim size iki tavsiyem var 1. Etrafında ki insanları dinlemeyin o insanlar başarısız oldukları için senide başarısızlığa sürükleyeceker ve 2. Biri size veya diyorsa siz onu ve yapın yoksa yerinizde sayar durursunuz ben sevgilimle evlenmek istiyordum bana yapma hepsi yalan dediler eğer yaparsam ya hayatın mahvolucak veya sevdiğini kaybedeceksin dediler bende onlara inat Medyum Amir Ahmed hocayla anlaşıp büyü yaptırıp evlendim kimse buna inanmadı herkes yalan dedi kimse bu büyü işlerine inanmadı ben inat edip onlara kendimi onlara kanıtladım ve başardım şuan bana karşı çıkan o insanlar benim düğünüme gelecek ve hepsini o dediklerini onlara yedirdim ve ben bunların hepsini Medyum amir Ahmed hoca sayesinde başardım benim hayallerime kavuşmama kendisi vesile oldu ben medyum amir Ahmed hocaya inandım tüm kalbimle inandım ve başardım bu başarıyı herkese tavsiye ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu