Geri Döndürme Büyüsü

Tıkla ve Medyum Mehran'ı Şimdi Ara: 0532 272 20 82

Geri döndürme büyüsü, adından da anlaşıldığı gibi giden eşi ya da sevgiliyi geri döndürmek için tercih edilen bir uygulamadır. İnsanların tercihlerini etkilemek ve verdikleri kararlardan dönmelerini sağlamak zor bir durumdur. İnsanlar ne kadar mücadele ederlerse etsinler bazen normal yollardan bu pek de mümkün olmamakta ve terk eden kişiyi geri döndürmek istenildiği gibi sonuçlanmamaktadır.

Aşk ve sevgi gerçekten kolay elde edilebilen duygular değildir. Bu duyguları yoğun olarak yaşayanların partneri tarafından ter edilmesi çok üzücü olabilir. Kişinin ruhsal açıdan çöküntü yaşaması, hayata küsmesi ve içine kapanması gibi durumlar ile karşı karşıya kalınabilir. İnsanlar bu durumu aşmak için her türlü yolu deneyebilir. Normal yollardan yeniden bir araya gelmenin mümkün olmadığı durumlarda insanlar sevdiğinin geri dönmesi için geri döndürme büyüsü yaptırabilirler.

Geri döndürme büyüsü çok eski zamanlardan bugüne kadar uygulanan bir yöntem olarak çok fazla ilgi görmektedir. Bu büyü aşk büyüsü olmamasına rağmen sevilen kişinin aşık olması ve kendine dönerek bağlanması amacı ile yapılır. Son derece etkili bir büyüdür ve bir uzman tarafından yapıldığında sonuçları olumlu olur. İnsanlara fiziksel olarak zarar vermeyen bu büyü kişilerin bilinçaltına etki ederek düşüncelerinin değişmesini sağlar. Kısa sürede etkisini göstermesi ile sevilen kişi partnerine geri döner.

En güçlü ve etkili büyüler arasında yer alan geri döndürme büyüsü, herhangi bir neden yüzünden sevdiğinden uzaklaşan ve ayrılma noktasına gelen ya da boşanan çiftler tarafından sık olarak tercih edilen bir yöntemdir. Son derece etkili ve kuvvetli olan bu büyü sayesinde taraflar birbirlerinden ne kadar uzak olurlarsa olsunlar kısa bir süre sonra birbirlerine kavuşabilirler.

Son yıllarda etkili bir seçenek haline gelen geri döndürme büyüsü, alanında bilgili, kabiliyetli ve yetenekli bir uzman tarafından yapılırsa sonuç güzel olacaktır. Ritüellerin doğru olarak uygulanması ve okunması gereken duaların doğru olarak okunması sevdiğiniz kişinin geri dönmesi için önemlidir.

Medyumdan yardım alarak bu büyüyü yaptırmak isteyenlerin bu konuda detaylı bir araştırma yapmaları ve daha önce tecrübe eden kişilerin fikirlerinin alınması önemlidir. Ne olursa olsun yapılan işlemlerin büyü olduğu unutulmamalıdır. Her türlü vebal ve sorumluluk kişinin kendisinin olacaktır.

Sevdiğiniz kişi ile her zaman beraber olmak istiyorsanız daha önce yaptığı uygulamalar ile kendini kanıtlamış başarılı bir medyumdan destek almalısınız. Hangi nedenden olursa olsun beraberlikleri son bulan çiftler için her zaman bir umut vardır. Çiftlerin yeniden bir araya gelmeleri ve mutlu olmaları için bu konuda önemli çalışmalar yapılabilir. Bu çalışmalardan bir tanesi de geri döndürme büyüsü olmaktadır.

Birbirini seven eş ya da sevgilinin farklı nedenlerden dolayı ayrılmak zorunda kalması her iki taraf içinde üzücü olmaktadır. Geri döndürme büyüsü desteği alarak aralarında sevgi ve aşk gibi çok özel duyguların yaşandığı kişilerin yeniden bir araya gelmesi ve beraberliklerin sağlam temeller üzerine oturması sağlanabilir. Deneyimli bir uzmanın desteği ile bu uygulamanın ortaya koyduğu sonuçlar gerçekten etkili olmuştur.

Geri döndürme büyüsü gizli ilimler konusuna hakim, kabiliyetli ve yetenekli alanında uzman bir medyum tarafından yapılırsa sonuç olumlu olacak ve sevdiğiniz kişi size geri dönecektir. İnsanlar tek başlarına yaşayamazlar. Aşık oldukları kişinin her zaman yanlarında olmasını isterler. Beraberlikler yaşandığı sırada her şey çok daha güzeldir. Fakat bu beraberliklerin kıymeti sevdiğini kaybettiğinde anlar insan. Bu durum ise çok yıkıcı olabilir. Tabi en güzeli sevilen kişiyi hiç kaybetmemek ve bir ömür boyu mutlu olmaktır. Ama bazen her şey yolunda gitmiyor ve ayrılıklar yaşanıyor. Sevdiğiniz kişi günden güne sizden uzaklaşıyor. Bu durumda başka bir çaresi olmayan ve sevdiğinin yanın da olmasını isteyenler için geri döndürme büyüsü çare olabiliyor. Deneyimli ve kabiliyetli alanında uzman bir medyumdan yardım alarak sevdiğinizi geri döndürmeniz mümkün olabilir. Var olan bir sevgi için harcanan emek ve yapılan her çalışma önemlidir.

Günümüzde aşklar çok hızlı yaşanıyor ve bir anda bitebiliyor. Gerçekten kişiler sevginin kıymetini sevdiklerini kaybettiklerinde anlıyorlar. Öncelikle sevginin emek istediği unutulmamalıdır. İster sevili ister evli olunsun yaşanan beraberlikler için insanlar kendileri çaba göstermelidirler. Verilen emeklerin yetersiz kaldığı ve sevilen kişinin uzaklaştığı durumda ise geri döndürme büyüsü mutlu beraberliklerin eskisi gibi mutlu olunmasını sağlıyor. Etkili bir büyü olduğu için giden eş ya da sevgilinin geri gelmesi için yapılan bir yöntem olarak birçok kişi tarafından tercih ediliyor.

Sevdiğiniz kişiyi kaybetme noktasına geldiğinizde en önemlisi kendi çabalarınız ile sevdiğinizi kazanmak olmalıdır. Fakat bir çözüm bulamadığınız noktada uzman bir medyum ya da hocadan yardım alarak sevdiğinizi geri dönmesini sağlayabilir ve yeniden kavuşabilirsiniz.

Ne kadar çaresiz olursanız olun hiçbir büyüyü kendi kendinize denememelisiniz. Sıradan kişilerin kulaktan dolma bilgilerle ya da internette yazan bilgiler ile büyüyü yapmalarına imkan yoktur. Büyülerin yapılması için gizli ilimler konusunda bilgi sahibi olunması gerekmektedir. Tabi sadece bilgi sahibi olmak da yeterli olmamaktadır. Allah vergisi yeteneklere de sahip olunması gerekiyor. Bilgi birikimi ile bu yeteneğin birleştirilmesi gerekmektedir. Bu konuda kendini yetiştiren kabiliyetli medyumlardan yardım alınması olumsuzluklar ile karşılaşmamak için önemli olmaktadır.

Geri döndürme büyüsü güçlü bir büyüdür. Sevdiğiniz kişi ile aranızda yaşanan sorunlar sona erebilir ve ter eden sevgili yeniden geri dönebilir. Geri dönen sevgili size daha çok bağlanabilir ve tüm sorunlar ortadan kalktığı için mutlu yuvalar kurulabilir ya da yıkılma noktasına gelmiş olan evlilikler yeniden mutlu günlerine dönerek ayrılıklar son bulabilir.

Geri döndürme büyüsü, büyü yapılacak kişi ne kadar uzak olursa olsun büyünün etkisi ile kısa bir süre içerisinde büyü yaptıran kişiye geri dönecektir. Eşinizde ya da sevgilinizden ayrılmak istemiyorsanız ve beraberliğinizin ömür boyu sürmesini istiyorsanız yapmanız gereken şey işin uzmanından yardım almak olmalıdır. Alınan yardım sayesinde medyum ya da hoca yapacağı uygulama ile sevdiğinizin size geri dönmesine yardımcı olabilir.

Büyü uygulamaları basit uygulamalar değildir. Büyü yapma ve büyü bozma yöntemleri için gizli ilimlerden faydalanılmaktadır. Yardım talep ettiğiniz kişinin güvenilir olmasına gizli ilimler konularına hakim olmasına, doğuştan gelen yeteneğe sahip olmasına ve bu konularda deneyimli olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Yapılan çalışmalar basit olmadığı gibi tehlikeli de olabilir. İstenmeyen üzücü durumlar ile karşılaşmak istemiyorsanız kendi kendinizi bu çalışmaları denemeye kalkmayın.

Geri döndürme büyüsü insanları sevdiklerine kavuşturan bir büyüdür. Büyü yönteminin metotları bulunmaktadır. Uygulanacak ritüellerin ve okunacak duaların belli bir düzen içerisinde doğru olarak yapılması gerekmektedir. Uygulamanın etkili olabilmesi için okunacak dua ve ayetlerin anlamlarının bilinmesi ve eksiksiz okunması önemli olmaktadır. Bu konularda bilgisi olmayan kişilerin bu uygulamaları yapması doğru olmaz ve istenilen sonuç elde edilemez.

Sevdiği kişiyi kaybetmemek ve ayrılmamak için insanlar geri döndürme büyüsü yaptırarak sevdiklerini yeniden kazanabilirler. Bitme noktasına gelmiş beraberliklerin yeniden mutlu günlerine dönmesi için en etkili yöntem olan geri döndürme büyüsü çare olabilir.

Eşi Geri Döndürme Büyüsü

Her evlilikte zamanla belli sıkıntılar yaşanması son derece doğaldır. Bazen eşler bu sıkıntıları aşamayıp ayrılık yoluna girmektedir. Bazen kişilerin arasına üçüncü kişiler girebilir, eşlerin arasını bozabilmektedirler. Bazen de eşlerden biri başka biriyle beraber olmaktadır. Bu tür sorunları aşamayan eşler ayrılmayı tercih edebilmektedirler. Ancak eşlerden biri bu ayrılıktan dolayı mutsuz olabilmekte ve yuvasını kurtarmak için eşiyle tekrar bir araya gelmeyi isteyebilmektedir. Bu durumda giden eşi geri döndürme büyüsü yapılmaktadır.

Geri döndürme büyüsü gerçekten gideni geri getiren, güçlü bir büyüdür. Geri döndürme büyüsünün etkili olması için doğru materyal ve ritüellerle yapılması gerekmektedir. Ayrıca büyüyü yapacak kişinin alanında uzman medyum hoca olmasına dikkat edilmelidir. Yuvasını kurtarmaya çalışan eşin yaptırmaya karar verdiği eşi geri döndürme büyüsü ak büyüler grubundadır. Bir kişinin ölümü, delirmesi, işlerinin bozulması, hanesinden bereketin bozulması, çocuklarına zarar gelmesi gibi amaçları bulunmamaktadır. Bu nedenle bu büyüyü yaptıracak olan kişi kesinlikle korkuya ve  mutsuzluğa kapılmamalıdır. Bir yuvanın kurtulması son derece hayırlı bir iştir.

Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü

İki insanın birbirini sevmesi ve beraberlik yaşaması çok güzel bir durumdur. Bazen ilişkiler güzel bir şekilde devam edip evlilikle sonlanırken bazı ilişkiler ise beklenmedik şekilde ayrılıkla sonuçlanabilir. Bu durumda ayrılmak istemeyen taraf barışmak için her türlü yolu dener. Ancak başarılı olamayınca, son çare olarak geri döndürme büyüsü yaptırmayı düşünmektedirler. Sevgiliyi geri döndürme büyüsü herhangi bir kişiye zararı dokunmadığından ak büyüler grubundadır. Bu nedenle geri döndürme büyüsü yaptırmak isteyen kişiler korkmadan alanında uzman bir medyum hocaya başvurabilirler.

Geri Döndürme Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Bir kişiye geri döndürme büyüsü yapılıp yapılmadığının anlaşılması önemli bir noktadır. Kişinin kendisi veya etrafından birisi bu büyünün yapıldığını anlayabilir. Bunun için kişinin hareketlerindeki bazı değişmeler tespit edilmelidir. Kişide;

 • Halsizlik, sürekli uyuma hali,
 • Sürekli ayrıldığı kişiyi düşünme, o kişiye ulaşmaya çalışma,
 • Rüyalarında ayrıldığı kişiyi görme,
 • Gece uyumakta zorlanma, kabus görme,
 • İştahsızlık veya aşırı yemek yeme hali,
 • Mide bulantısı veya sebepsiz kusma,
 • Sinirlenmeyeceği şeylere sinirlenme veya gülmeyeceği şeylere aşırı gülme gibi kontrol kaybı,
 • Aşırı sinirlilik veya gereksiz öfkelenme hali

gibi değişimler görülen kişiye geri döndürme büyüsü yapıldığı düşünülebilir. Ancak büyü yapıldığından kesin olarak emin olmak ayrı uzmanlık gerektiren, zor bir iştir. Bu nedenle alanında uzman, güvenilir bir medyum hocaya danışılması gerekmektedir.

Geri Döndürme Büyüsünün Bozulması

Geri döndürme büyüsünün bozulması mümkündür. Geri döndürme büyüsünü bozmak isteyen kişiler genellikle büyü yapılan kişi, evladının boşandığı eşine, ayrıldığı sevgilisine geri dönmesini istemeyen anne babalar veya kişinin yeni eşi, sevgilisi olmaktadır. Geri döndürme büyüsünün bozulabilmesi için öncelikli olarak bu büyünün yapıldığından kesin olarak emin olmak gerekmektedir. Danışılan medyum hoca dünya dışı varlıklarla iletişime geçerek büyünün kesin olarak yapılıp yapılmadığını öğrenir.Ayrıca geri döndürme büyüsü yapan hocanın kudreti, kullanılan materyaller (sabun, yumurta, ip, tahta kaşık, muska, vefk, tılsım…) ve uygulanan ritüeller son derece önemlidir. Büyüyü bozacak medyum hoca bu bilgileri de kendisine yardımcı cinlerden alır. Aldığı bu bilgiler ile büyünün bozulma işlemlerini belirler. Geri döndürme büyüsünün bozulması için bazen kullanılan materyalin yok edilmesi gerekir. Bazen devreye sokulan cinin devreden çıkarılması gerekir. Bazen de sadece tılsımlı sözler ile büyünün etkisi yok edilebilir. Bunlardan uygun olanın belirlenmesi için kesinlikle uzman bir medyum hocadan yardım alınmalıdır.

Tıkla ve Medyum Mehran'ı Şimdi Ara: 0532 272 20 82

6 Yorum

 1. İlkinde çok tereddüt içersinde kaldım yaptırıp yaptırmamakta ama sonra kaybedecek bir şeyim olmalıdığı için beni bırakıp giden ve benden boşanmak isteyen kocam için herşeyi yapmaya hazırdım medyum Mehran Hoca ile bu durumu görüşüp bir çare bulmasını derdime derman olmasını istedim hocamızda bana çaresi olmayan hiçbir şeyin olmadığını söyledi kısa bir süreçle bana bu durumun halledilecegini açık bir şekilde belirtti ve en kısa zamanda beraber yaptığımız işlemlerle yavaş yavaş kocamın önce boşanma davasından geri çekilip kapıda elinde çiçekle buldum kendisini 21 gün süren süreçte eşimin herşeyden vazgeçip bana tekrar döndü yani kısacası işlemlerin işe yaradığını sizlere belirtmek isterim bu tür durumlar yaşayan arkadaşlara tavsiyem medyum mehran hoca ile iletişime geçmelerini öneririm

 2. Ben 49 yaşında evli mutlu çocuklu birisiyidim 5 çocuğum var eşimle sorunsuz sıkıntısız 23 yıllık bir evlilik geçirdim ve birden bire eşim değişti 23 yıllık evliliğimde hiç görmediği çekmediğimi 2 ayda çektim eşimden görmediğim kalmadı artık beni çocuklarımı istemez oldu bizden nefret etmeye başladı herşey sebebsizce ve birden bire oldu hiçbir şeye anlam veremedim hayatım yavaş yavaş mahvolmaya başladı dayanamıyordum artık arkadaşımın tavsiyesiyle Medyum Mehran Hoca ile görüşüp bu konuyu görüştük eşimin üzerinde bir domuz yağı büyüsü olduğunu ve hayatında başka biri olduğunu öğrendim o hayatındaki kadın bizi ayırmak için eşime büyü yaptırdığını söyledi medyum mehran hoca ve çok çaresizdim hocamiz elinden geleni yapıp Eşimin üzerindeki büyüden onu kurtarıp bana geri kavuşturacağını söyledi bunu duyunca çok sevinmiştim ve biraz zor ve uzun bir sürenin ardından hocamızla beraber yaptığımız işlemlerle eşimin üzerindeki büyüyü çekip bana geri getirdi belki size göre inanması Zor güç biliyorum ama size tavsiyem böyle derdi sıkıntısı olan arkadaşlar medyum mehran hoca ile iletişime geçin

 3. Merhaba Ben 34 yasındayım yıllardır hiç bir ilişkimde dikiş tuturamadım o kadar garip bir durumdayım ki bundan önce nişanlandığım kadınlardan ya aileler arasındaki uyumsuzluk yüzünden yada hiç önemi olmayacak ufak tefek tartışmalardan ötürü 4 kez nisan attım nasıl bir yol izleyeceğimi bir türlü bulamadım en son nişanlımı o kadar çok sevdim ki tekrar barışmak için her türlü yolu düşünsemde bir türlü ikna edemedim sonra bir psikologa başvurdum her şeyi anlattım ama oda bana çözüm odaklı gelmedi durumu kendi içimde çözmeye çalıştım öylede olmadı en sonunda internet bir araştırma yaptım üzerimde büyü var diye düşünüyordum ve bir kaç medyuma baktıktan sonra karşıma Medyum Mehran Hoca denk geldi ilk etapta ikna olmadım kendisini arayıp durumumu anlattım ve bana yardımcı olabiliceğini söyledi düşünmek istediğimi söyleyip kapattım sonra içime bir kuşku düştü acaba bir çalışma yaptırsam işe yarar mı diye fakat bir türlü emin olamadım en sonunda yorumlari inceledikten sonra nolucaksa olsun deyip çalışmaya başlamak için medyum mehran hocamı aradım kendisiyle çalışmaya başlamak istediğimi söyledim.. bana bir zarfın içinde bir vefk gönderdi üzerimde taşımamı istedi ilk günlerde hiç bir şeyi hissetmedim fakat 1 haftanın sonunda asıl bomba olay yasandı eski nişanlım aradı ve benimle görüşmek istediğini söyledi ben önce çok ciddiye almadım ve ardı ardına aramaya başlayınca nasıl bir tepki vereceğimi şaşırdım yüz yüze buluşmaya gittim konuşmaya başladık asıl sok olduğum olaylar konuşmada yasandı kendisi benimle tekrar barışmak istediğini bana haksızlık yaptığını bir şans daha verirsem her şeyin daha farklı olacağını söyledi önce ikna olmamış gibi gözüktüm ama o kadar çok sevdim ki gözlerinin içine baktığımda yelkenleri indirdim iste işlemin 2 haftasıydı hiç unutmuyorum bir anda her şey düzeldi çok şaşırdım ailelerimizin yanına gidip tekrar barıştığımızı söyledik eski tatsızlıkları unutup artık ilişkimize yeni bir sayfa açtığımı söyledik onlarda kabullenmek zorunda kaldı bu durumu tabi ki olayın bu durumlara gelip hayatımın düzene girmesini sağladığınız için size çok teşekkür ederim medyum mehran hocam kendisini öneririm hayatımı düzene soktuğunuz için ve bu kadar kısa bir süreçte her şeyin yoluna girmesini sağladığınız için size şükranlarımı sunuyorum

 4. Üç senedir yurtdışında bir devlet göreviyle çalışıyorum. Son dönemde pandemi sebebiyle bizim seyahat etmemiz sıkıntıya girdi. Yani ölüm kalım olmadığı sürece gidip gelemiyoruz, yasaklandığı için. Eşim türkiyede kalıyor ve tek başına olduğu için aklım hep onda. Bu süreçte bir adam dadandı eşimde uzaktayken aralarında bir çekim olmaya başladığını ve evliliğimizin biteceğini gördüm ama sevdiğim için affettim diyebilirim. Aldatılmadım ama eşimin hisleri değişti artık ben değil ikinci biri var gibi düşünmeye başladım bunun üzerine zaten bir arkadaş tavsiyesi ile Medyum Mehran hocaya ulaştım. bu medyum mehran hoca benden bir hafta süre istedi bu sürede işlemi yapacağını ve hazır edeceğini söyledi telefon görüşmemizde. Bir hafta sonra çalışma tamamlandı dediklerini uyguladım. Ilk günler pek beklediğim gibi olmadı ama iş tamamen değişti. O aramıza giren adama karşı karımın en ufak bir hissiyatı kalmadı aksine tüm ilgisini ve sevgisini bana yöneltmeye başladı. Eskiden zar zor konuşan mesajlaşan insanlardık huyu gereği pek sevmiyor böyle şeyleri ama sürekli mesaj atmaya başladı ilgisini artık hiç sakınmıyor hep de istediğim gibi oldu bu şekilde. Sadece 9-10 gün içinde şu an olduğu hale ulaştı ve herşey değişti hayatımızda bu gidişle daha da güzel olacak ve iyiye gidecek diye tahmin ediyorum. Ayrıca medyum mehran hocanın bana olan yaklaşımı ve saygılı davranışı da bir abim olarak görmeme neden oldu kendisini. Derdimin hassas olduğunu anlayıp diliyle bir şeyler kırmadan gönül yaralamadan yardımını yaptı. Medyum mehran hocayı herşeyiyle öneririm kefil olurum

 5. Merhaba arkadaşlar ben altı yıllık evliyim eşim ile aşk evliliği yaptık altı yıldır çok mutlu çok düzenli bir süre gelen bir evliliğimiz vardı fakat eşim bu son dokuz aydır kendi gibi değil normal davranmıyor durmadan tartışıyor durmadan kavga ediyoruz bu durumu düzeltmek için birkaç kez oturup konuşmak istedim fakat pek oralı olmadı bunun üzerine bu durumdan yakın bir arkadaşıma bahsettim o da bana medyum Mehran hocayı önerdi iletişime geçtim hocama derdimi anlattım beni dinledi bana bu sorunu 14 gün içerisinde çözbileceğini söyledi benim de isteğim üzerine işlemlere başladık işlemler boyunca benimle iletişime hiç kesmedi işlemler tamamıyla olup bittikten sonra eşimle aramda hiçbir problem kalmadı Allah sizden razı olsun hocam

 6. Daha önce bir çok sözde medyum tarafından dolandırıldım sevgilimle yaşadığım problemlerden dolayı böyle bir yönteme başvurdum Sevgilimle yaptığımız kavgaların yaşadığımız tartışmaların bir çoğunu halletmeye çalıştım fakat bir işe yaramadı bunun üzerine internette araştırmalar yaptım yaptığım araştırmaları da boşa düştüm bunun üzerine yakın bir arkadaşıma anlattım bu durumu o da bana medyum Mehran hocaya önerdi iletişime geçtim hocam beni dinledi bana bu sorunu çözebileceğiini söyledi fakat ben yaşadığım olaydan dolayı biraz önyargılı yaklaşıyordum benim de onayı üzerine işlemlere başladık işlemler boyunca benimle iletişime hiç kesmedi işlemler tamamıyla olup bittikten sonra Sevgili ile aramda hiçbir problem kalmadı Allah sizden razı olsun hocam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu