Büyüler

Harmura Celbi

Tıkla ve Medyum Mehran'ı Şimdi Ara: 0532 272 20 82

Harmura celbi Havas ilimler ile ilgilenen kişilerin kullandığı bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde çeşitli materyaller ve özel dualar ile istek ve dileklerinizi elde etmeniz mümkündür. Bağlama, evlilik, aşk ve geri döndürme gibi amaçlarla yapılan harmura celbi son derece etkili büyüler arasında yer alır.

Harmura Celbi Nedir?

Harmura celbi, bilinen en etkili büyüler arasında yer almaktadır. Celb kelime olarak çağırmak, davet etmek, kendi tarafına çekmek, götürmek, kendine çekmek anlamlarına gelmektedir. Harmura celbi ise özellikle aşk ve sevgi konularında uygulanan ritüellerdir. Harmura celbi, iki kişinin arasındaki aşkın harmanlanması amacıyla yapılmaktadır. Genellikle iyi niyetlerle harmura celbi tercih edilmektedir.

Harmura Celbi Hangi Amaçlarla Yapılır?

Harmura celbi, kapsamının son derece geniş olmasından dolayı sıkça tercih edilen büyülerden biridir. Harmura celbinin yapımındaki ana amaç kişilerin arasındaki ilişkinin kuvvetlendirilmesidir. Yani iki kişi arasında devam eden ya da çeşitli nedenlerle bitmiş bir aşk ilişkisi bulunmalıdır. Yani evli, nişanlı, sözlü ya da sevgili olmanız gerekmektedir. Çeşitli sebeplerle boşanmış, yüzük atmış ya da ayrılmış olmanız durumunda da harmura celbi uygulanabilmektedir. Aranızda hiçbir ilişki olmayan durumlarda ise genellikle harmura celbi tercih edilmemektedir. Bu durumda başka türlü bağlama büyüleri tercih edilir. Örneğin şirinlik büyüsü, aşk duası, aşk tılsımı kendinizi birine sevdirmek için daha etkili sonuçlar vermektedir. Harmura celbi daha çok var olan bağı harmanlamak amacıyla yapılmaktadır.

Bazı kişiler ise evli, nişanlı ya da sözlü bir kişiyi kendine bağlamak için harmura celbi ritüelini yaptırmak istemektedir. Bu tamamen kötü niyet barından, kara büyü uygulamasıdır. Medyum hocamız genellikle bu tür durumlarda harmura celbini tercih etmez. Ancak gerekli görmesi ve ikna olması durumunda gerekli uygulamayı gerçekleştirmektedir.

Hiçbir ilişkisi olmayan kadını ya da erkeği bağlamak için harmura celbi yapılabilmektedir. Bu uygulamanın herhangi bir sakıncası yoktur. Kişinin iradesi üzerinde dua yoluyla bir etki yaratılmaya çalışılır. Kaderinizde o kişiyle beraber olmak varsa harmura celbi etkilerini kısa sürede gösterecektir. Ancak eğer kaderinizde bir birliktelik yoksa harmura celbinin tamamen etki etmesi söz konusu değildir. Medyum hoca bu durumda daha tesirli yolları tercih etmektedir. Böylece kişinin iradesi üzerinde daha güçlü bir baskı kurulmaktadır. Kişi metafizik bir enerjinin etkisi altına girer ve kısa sürede sizinle yeni bir birlikteliğe doğru yol alır.

Harmura Celbi Nasıl Yapılır?

Her büyü ve dua ritüelinin kendine has uygulanış aşamaları vardır. Bu aşamalar, kullanılan materyale, kişilerin dileklerine ve edilecek dualara göre farklılık gösterir. Sıradan insanların vakıf olamayacağı bu uygulamalar özel yetenekler gerektirmektedir. Hangi büyü için hangi materyal kullanılacak, hangi dualar okunacak, hangi ritüel uygulanacak, kullanılan materyal ne şekilde muhafaza edilecek gibi konular havas ilminin alınana girmektedir. Bu nedenle harmura celbi nasıl yapılır sorusunun cevabını açıklıkla vermek oldukça zordur. Bu ancak medyum hocamızın belirleyeceği birkaç adımlık bir süreçtir. Medyum hocamız gerekli görmesi halinde muska, tılsım gibi bazı materyaller kullanabilir. Size özel olarak hazırlanmış olan harmura celbi duasını bu bir tılsıma ya da muskaya yazar. Bu materyalleri son derece gizli bir şekilde muhafaza etmenizde fayda vardır. Bu materyallerin tespit edilip yok edilmesi halinde harmura celbinin etkisi yok olabilmektedir. Medyum hocamızın harmura celbi ritüeli sırasında hazırlamış olduğu dua tamamen size özeldir. Hazır, genel özellik taşıyan dualardan oldukça farklıdır. Söz konusu duanın içeriğinde sizin adınız ile celbin hazırlandığı kişinin adı, dileğinizin konusu gibi bilgiler geçmektedir. Bu şekilde dua daha tesirli bir hal almış olur.

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Vefk Nedir?

Harmura Bağlama Celbi Nedir?

Harmura celbinin yapılma sebeplerinin başında bağlama amacı gelmektedir. Evine, eşine karşı ilgisiz olan eş, ilgisiz sevgili, evliliğe gitmeyen uzun nişanlılık dönemi gibi durumlarda harmura bağlama celbi oldukça sık tercih edilmektedir. Harmura bağlama celbi ile bu tür ilişkilerdeki sorunlar bıçak gibi kesilir. Kısa sürede sorunlar yerini huzura ve mutluluğa bırakır. Medyum hocamız vakıf olduğu havas ilminden feyz alarak size oldukça etkili bir dua ve tılsım hazırlar. Bu tılsımı evinizde muhafaza etmeniz gerekir. Bu şekilde şiddet uygulayan kocanın bu huyundan vazgeçmesi, ilgisiz sevgilinin ilgilenmesi sağlanır. Evine erken gelmeyen eş işi biter bitmez evine gelir, çocuklarıyla ilgilenir, eşine sürprizler yapar, özel günleri kutlar. Kayınvalide ile yaşanan sorunları düzeltici etkisi de bulunan harmura bağlama celbi çok tesirli büyüler arasında yer alır.

Harmura Geri Getirme Celbi

İnsanlar arasındaki aşk hayatında birçok sorun yaşanabilmektedir. Bu sorunların bazıları bir şekilde düzeltilirken bazıları aşılamamaktadır. Bu durumda taraflardan biri ayrılmak istemekte ve ilişki bitmektedir. Ancak toplumumuzda boşanmak, nişan atmak, söz bozmak gibi durumlar hoş karşılanmamaktadır. Taraflardan biri de bu durumdan mutsuz ise ilişkiyi düzeltmek için çeşitli yollar denenmektedir. Tüm çabalarına rağmen eşinin ya da sevgilisinin geri gelmesini sağlayamayan kişiler son çare olarak büyü yoluna başvurabilmektedir. Biten ilişkide terk eden tarafı geri getirmenin yolu harmura geri getirme celbidir. Harmura geri getirme celbi ile terk eden kişini iradesi üzerinde yoğun bir baskı kurulur. Medyum hocamızın yardımcı cinleri devreye girerek söz konusu kişinin kulağına sizin adınızı fısıldar. Kişinin gecesi gündüzü siz olursunuz. Eski mutlu günleriniz aklından çıkmaz. Durmadan sizi düşünmeye başlar. Son olarak ise sizinle barışmak için her yolu denemeye başlar. Sizi aramaya, mesajlar atmaya, özür dilemeye ve sizinle buluşmaya çalışır. Böylece bozulan ilişkinizin kısa sürede düzelmesi sağlanır. Ayrıca medyum hocamıza ilişkinizdeki sorunları anlatarak, barışma sonrası bu sorunları tekrar yaşamamanız için de dua hazırlatabilirsiniz. Bu şekilde çift etkili bir ritüel gerçekleştirerek hem ilişkinizi kurtarmanız hem de yeni başlangıcınızda daha mutlu olmanızı sağlamanız mümkündür.

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Aşk Duası

Harmura Celbi Duası

Harmura celbi duası, harmura celbi ritüeli sırasında kullanılan son derece tesirli bir duadır. Büyü ritüelleri sırasında kullanılan dualar sıradan dualardan oldukça farklıdır. Bu tür dualar kişilere özel olarak hazırlanır. İçeriklerinde kişilerin adları, anne adları, doğum yerleri, dış görünüşlerinin tarifleri, ritüelin yapılma sebebi gibi bilgiler yer alır. Ayrıca medyum hocanın devreye sokmak istediği hüddamların isimleri de duanın içinde geçer. Medyum hocalar, havas ilmine vakıf olmaları sayesinde en tesirli duaları hazırlama yeteneğine sahiptirler. Siz de etkili bir dua ve ritüel için güvenilir bir medyum hocaya danışabilirsiniz.

Harmura Celbi Ne Zaman Etki Eder?

İnsanlar ilişkilerinde yaşadıkları sorunları aşmak için birçok yola başvurmaktadır. Büyü yolu ise genellikle en son başvurulan yöntemdir. Bu nedenle büyü yoluna başvuran kişiler bir an önce etki etmesini beklemektedir. Çünkü artık sabırları kalmamıştır. Bu son derece doğal ve insani bir istektir. Medyum hocamız da bu durumun farkında olduğundan dolayı en hızlı etki edecek olan büyüleri yapmaktadır. Kendisinin nefesi oldukça kuvvetli olup yapmış olduğu büyüler anında etkilerini göstermeye başlamaktadır. Ancak bazı durumlarda sabır göstermek aceleci olmaktan daha faydalıdır. Çünkü büyülerin mayalanma süreci olarak adlandırılan süreç her büyüye göre farklılık göstermektedir. Büyünün etkisini oluşturmaya başladığı bu süreç 3 ila 7 gün arasında değişmektedir. Bir büyünün mayalanma süresinin uzun olması olumsuz bir durum değildir. Çünkü ani değişimler hem büyü yapılan kişi hem de bu kişinin etrafındaki kişiler tarafından fark edilir. Bu da büyüden şüphelenmelerine ve büyüyü bozmalarına sebebiyet verebilir. Bu nedenle yavaş ancak kalıcı bir değişim daha çok tercih edilmektedir. Medyum hocamız hazırlamış olduğu harmura celbinin kimse tarafından fark edilmeden, olabilecek en hızlı şekilde etki etmesini sağlamaktadır. Kendisine bu konuda sonsuz güvenebilirsiniz.

Harmura Celbinin Belirtileri Nedir?

Harmura celbi yapılış amacına göre çeşitli belirtiler gösterir. Bu belirtiler celbin tesir etmeye başladığı dönemde kendini gösteren geçici etkiler ve harmura celbinin tamamlanmasıyla kendini gösteren kalıcı etkiler olarak ikiye ayrılmaktadır. Geçici etkiler genellikle halsizlik, uykusuzluk, iştahsızlık, derin düşünce hali, sık sık rüya görmek, ter basması gibi durumlardır. Bu etkiler 3 ila 7 gün arasında sürer. Celbin kalıcı etkilerinin ortaya çıkmasıyla bu etkiler tamamen yok olur. Kişi normal ruh haline döner. Ancak artık aklında sizden başkası bulunmaz. Harmura celbinin kalıcı etkilerini şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • Evine ve ailesine karşı ilgisiz olan eş eviyle, eşiyle ilgilenmeye başlar.
 • Hiçbir özel günü hatırlamayan ya da kutlamayan koca bu tür günlere önem vermeye başlar. Eşine sık sık sürprizler yapar.
 • Eşinin yemeklerini, kıyafetlerini beğenmeyen kocaya bunlar güzel görünmeye başlar.
 • Uzun süren nişanlılık kısa sürede evlilikle sonuçlanır.
 • Boşanan ya da boşanmaya çalışan eş evine geri döner.
 • Eşini aldatan kişi bu durumu bırakır. Eşinden başkasını gözü görmez.
 • Evine gelmeyen koca işi dışında evinden çıkmaz.
 • Eşine maddi destek sağlamayan koca bu davranışından vazgeçer.
 • Eşi ve çocuklarıyla vakit geçirmeyen kişi ailecek vakit geçirmenin yollarını arar.
 • Eşine şiddet uygulayan koca bu kötü huyunu bırakır.
 • Eşine karşı rencide edici şekilde hitap eden kişi bu tür sözler yerine aşk ve sevgi sözlükleri kullanmaya başlar.
 • Eşine karşı annesini tutan koca bu davranışından vazgeçerek eşini desteklemeye başlar.
 • Harmura celbi kötü amaçlarla yani evli ya da nişanlı bir kişiyi bağlamak amacıyla yapılmışsa o kişiler kısa sürede ayrılır.
Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Ayırma Büyüsü

Harmura Celbi Nasıl Bozulur?

Büyü bozma işi büyü yapma işleminden daha zordur. Çünkü öncelikle ortada bir büyü olup olmadığının tespit edilmesi, büyü yapılmışsa hangi büyünün yapıldığının anlaşılması ve büyü bozma yolunun belirlenmesi gerekmektedir. Birçok aşamadan oluşan büyü bozma ritüelinin ilk adımı şüphedir. Öncelikle kendisinde ya da çevresinde bulunan bir kişide büyü olduğundan şüphe duymak gerekir. Ancak şüphe ile hareket etmek ve işlem yapmak mümkün değildir. Birilerini büyü yapmakla zan altında bırakmamak gerekir. Bu nedenle büyü şüphesiyle güvenilir bir medyum hocaya danışmak gerekmektedir. Medyum hocamız haiz olduğu havas ilimler vasıtasıyla verdiğiniz bilgiler ışığında büyü olup olmadığını değerlendirir. Bu değerlendirme sonuncunda büyü yapıldığından kesin olarak emin olduktan sonra büyü bozma işlemini başlatır. Harmura celbini bozmak son derece zordur. Celbin etkisi tamamen oturmadan fark edilmişse bozmak daha kolaydır. Ancak harmura celbi kalıcı etkilerini göstermiş ve tamamen tutmuşsa celbin bozulması daha zor bir süreç gerektirir. Medyum hocamız harmura celbini bozmak için büyü bozma duası hazırlar. Devreye sokulmuş olan cinleri devreden çıkarır. Eğer mümkünse bu süreçte büyü yapılan kişinin medyum hocayla birebir görüşmesi daha hızlı sonuç alınmasını sağlar. Ancak eğer kişi medyum hocayla görüşmeyi kabul etmiyorsa medyum hoca sizden aldığı bilgilerle büyüyü uzaktan da bozabilir.

Tıkla ve Medyum Mehran'ı Şimdi Ara: 0532 272 20 82

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu