Büyüler

Kaşık Büyüsü

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed'i Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Kaşık büyüsü hem sevenleri birleştirmek hem de sevenleri birbirinden soğutarak ayırmak için yapılmaktadır. Çok eskiden beri kullanılan bu büyü günümüzde de fazlası ile ilgi görmektedir.

Bu büyü ile sevgilileri ya da eşleri kopmaz bağlar ile birbirine bağlamanın mümkün olduğu gibi aynı şekilde sevgili ya da eşleri birbirinden soğutarak ayırmak için de yapılabilmektedir. Kaşık büyüsünün etkileri çok güçlüdür ve kısa sürede etkisini gösterdiği bilinmektedir. Tahta ya da demir kaşıklar kullanılarak yapılmaktadır. Kaşıkların üzerine kişilerin isimleri yazılır ve kaşıklar birbirine bağlanır. Ardından bu kaşıklar gömülür. İki seveni ayırmak için yapıldığında ise kaşıklar ters çevrilerek yapılır.

Kişilerin isimlerinin kaşıklara yazılması ve bağlanması ile büyü yapılmıyor. Malzemelerin doğru olarak kullanılmasının yanında kaşıkların doğru yönde bağlanması doğru yere doğru zamanda gömülmesi ve okunacak dua ile tılsımların bilinmesi gerekmektedir. İki kaşığı bağlayıp gömmek ile büyü yöntemi gerçekleşmiyor. İstenilen sonuca ulaşmak için tecrübeli bir medyumdan yardım almak gerekiyor. Yoksa üzücü sonuçlar ile karşılaşmanız kaçınılmaz olur.

Kaşık büyüsü yapmak için büyü yapılacak kişinin annesinin adının ve ebced hesabının da bilinmesi gerekiyor. Doğru bir şekilde eksiksiz olarak yapılan büyü kısa sürede etki edecektir. Tabi sorun yaşamamak için uzman bir medyumdan destek alındığı takdirde. Kaşık büyüsü hem güçlü hem de tehlikeli bir kara büyüdür. Bu konuda bilgisi olmayanların bu büyü uygulamasını yapmamaları gerekir.

Eşi Bağlamak için Kaşık Büyüsü

Alanında uzman bir medyum tarafından doğru şekilde uygulandığında eşiniz sizden ayrıldığına pişman olacak, sizden başkasını düşünmeyecek ve eski mutlu günleri hatırlayarak yeniden mutlu günlerinize kavuşmanız için çaba harcayacak ve sizden başkasını gözü görmeyecektir.

Eşi bağlamak için yapılan kaşık büyüsü evliliklerde yaşanan sorunların ortadan kalkmasını ve eski mutlu günlerinize dönmenizi sağlayacaktır. Ama bunun için uygulamanın doğru eksiksiz yapılması gerekmektedir. Çeşitli nedenler ile ayrılan eş, doğru malzemelerin kullanılması ebced hesabının doğru yapılması ve doğru zamanda okunması gereken duaların okunması ile uygulama başarılı olacak ve ayrılık yaşanmayacaktır.

Eşinizi kaybetmek istemiyorsanız büyü uygulamalarını kendi kendinize denemeyin. Yapacağınız hatalar dönüşü olmayan olumsuzluklar ile karşılaşmanıza neden olabilir. Uzman bir medyum tarafından yapıldığında ise eşiniz size bağlanacak ve evliliğiniz eskiden olduğu gibi mükemmel devam edecektir.

Kaşık büyüsün eşleri birbirine bağlamak için yapıldığında etkilerini kısa sürede görmek mümkün olacaktır. Kaşık büyüsü kara büyü olduğu için büyü uygulamaları yapılırken dikkatli olmak gerekmektedir. Ruhani varlıklar ile iletişime geçen medyumlardan yardım alınmalıdır. Bu konuda uzman olmayan kişilerin olumsuzluklar ile karşılaşması kaçınılmazdır.

Karı Kocayı Ayırmak için Kaşık Büyüsü

Kaşık büyüsü eşleri birbirine kopmaz bağlar ile bağladığı gibi eşleri birbirinden ayırmak için de yapılabilen bir büyüdür. Bu büyü yapıldığında eşler birbirinden soğuyacak, sürekli kavga ettikleri için de beraberlikleri uzun sürmeyecek ve ayrılıklar yaşanacaktır. Bu nedenle bu büyüyü yaptırmak isteyenlerin bu büyünün tüm vebal ve sorumluluklarını alması gerekiyor. Büyüyü yaptırmadan önce iyice düşünülmesi ve ona göre karar verilmesi gerekiyor.

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Kısmet Açma Büyüsü

Sevgilileri Ayırmak için Kaşık Büyüsü

Sevgilileri ayırmak isteyenler kaşık büyüsü yaptırarak bu isteklerine kavuşuyorlar. Bazı kişiler karşısındaki kişilerin mutlu beraberliklerini kıskandıkları için o kişilere zarar vermek isterler. Bu konumda kaşık büyüsü en çok tercih edilen büyü olarak çok fazla tercih ediliyor. Bu büyünün uzman bir medyum tarafından yapılması sonrasında sevgililer birbirinden soğuyarak uzaklaşacak ve ayrılıklar yaşanacaktır.

Sevgiliyi ayırmak için kaşık büyüsü yapıldığında, her iki tarafta etkilenecek ve birbirlerinden uzaklaşmaya başlayacaktır. Birbirleri ile vakit geçirmek istemeyecek, sürekli en ufak sebeplerden tartışmalar yaşanacak ve sonucunda kavgalar başlayacak ve her iki tarafta bu durumdan memnun olmadıkları için ayrılıklar yaşanacaktır.

Hiçbir neden yok iken bir anda ilişkinin bozulması insanları mutsuzluğa sürükleyecektir. Neden böyle olduğundan şüphelenen kişiler uzman bir medyumdan yardım alarak bakım yaptırmalı ve büyü bozma çalışması yaptırmalıdır. Çünkü büyüler kendiliğinden yok olan bir şey değildir. Büyü yapmadan çok büyü bozma yöntemleri çok daha zordur. Özellikle kara büyülerin etkileri çok daha fazla güçlü olduğundan alanında uzman olmayan kişilerin büyüyü bozmaları mümkün değildir.

Sevgiliyi Bağlamak için Kaşık Büyüsü

Sevgiliyi bağlamak için yapılan kaşık büyüsü etkili ve güçlü bir uygulama olduğu için sevdiğinin her zaman yanında olmasını isteyenler tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Uzman ve deneyimli bir medyum tarafından yapıldığında istediğiniz sonuca kısa sürede kavuşabilir ve sevdiğiniz kişinin size ne kadar âşık olduğunu görebilirsiniz. 

Kaşık büyüsü özellikle kadınlar tarafından çok eski dönemlerden bugüne kadar uygulana bir yöntemdir. Önemli olan bu büyünün istenilen sonucu vermesi için işinin ehli bir uzmandan yardım alınarak yapılmasıdır. Yoksa büyü ters tepebilir ve geriye dönüşü olmayabilir. Her büyünün olduğu gibi kaşık büyüsünün de bir yöntemi bulunmaktadır. Kullanılan kaşıkların üzerlerine isimlerin yazılması ve birtakım ritüellerin uygulanması ve son olarak da kaşıkların bağlanarak doğru zamanda doğru yere gömülmesi gerekmektedir. Alanında uzman bir medyum sayesinde yapılacak uygulama bir ömür boyu sevgiliniz siz bağlayacaktır.

Kaşık büyüsü iki seveni birbirine bağladığı gibi iki seveni ayırmak içinde kullanılan bir yöntemdir. Sevdiği kişiyi kaybetmek istemeyenler sevgilisini ya da eşini kendine bağlamak için tercih ettikleri kadar eşleri ya da sevgilileri ayırmak isteyenler tarafından da çok fazla talep edilen bir büyü olarak dikkat çekiyor.

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Muska Nedir?

İki seven kişiyi amaç birleştirmek ise kaşıkların yönü doğru olarak bağlanır. Amaç iki seveni ayırmak ise kaşıkların yönü ters olarak bağlanır. Kaşıklara seven kişilerin ismi yazılır. Ardından kişileri ayırmak ya da bağlamak için farklı olarak uygulanan ritüeller ve dualar okunur. İstenmeyen sonuçlar ile karşılaşmamak için uzman bir medyumdan destek alınmalıdır.

Kaşık büyüsü malzemelerin elde edilmesi ve bazı duaların okunması ile olmuyor. Her büyünün farklı metodu ve ritüelleri vardır. Bu konuda bilgi sahibi olmayan kişilerin bu işlemleri yapması doğru olmaz. Gizli ilimler konularına hâkim olmak, tecrübeli ve yetenekli olmak gerekiyor. Bilinçsizce yapılan işlemler fayda yerine geriye dönüşü olmayan zararlar verebilir.

Sevgiliyi ya da eşi bağlamak için kaşık büyüsü yapıldığında kimseye zararı yoktur. Çünkü ortada zaten bir birliktelik ve sevgi vardır. Amaç aradaki bağı daha da güçlendirmektir. Fakat sevgili ya da eşi ayırmak için yapıldığında iki seveni ayırmak gibi kötü bir amaç vardır. Bu kişilere zarar vermek için yapılan bu uygulamanın etkileri çok güçlü olduğu için sevgililer birbirinden uzaklaşmakta ve evli çiftler ise ayrılmaktadır.

Hem iyi hem de kötü amaçlar için yapılan kaşık büyüsü eski zamanlardan beri insanlar tarafından tercih edilen büyülerin başında gelmektedir. Kıskanılan beraberlikleri ve evlilikleri sonlandırmak için yapıldığı gibi eşleri ya da sevgilileri birbirine bağlamak için de yapılmaktadır. Hangi amaç ile yapılırsa yapılsın yapılacak uygulamanın büyü olduğu unutulmamalı ve uzmanından yardım alınmalıdır.

Yapılan çalışmaların insanların hayatlarına müdahale ettiği düşünüldüğünde büyü uygulamalarını yaptırmadan önce iyice düşünülmeli ve ona göre karar verilmelidir. Büyü yapma ya da büyü bozma için mutlaka uzman bir medyumdan yardım alınması gerektiği de unutulmamalıdır.

Kaşık Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder?

Kaşık büyüsü sevenleri kavuşturmak için yapılabildiği gibi ayrılması istenen kişileri ayırmak için de yapılır. Haliyle bu büyüyü yaptıranların en çok merak ettiği husus kaşık büyüsünün ne kadar sürede etkisini göstereceğidir. Her büyüde olduğu gibi kaşık büyüsünün de etki süresi belli etkenlere bağlıdır. Bu etkenler büyüyü yaptıran kişi ile büyünün yapılacağı kişinin arasındaki sevgi bağı, büyü yaparken kullanılacak materyaller, söylenecek tılsımlı sözler ve uygulanacak ritüeller şeklinde sıralanabilir. Tüm bu etkenler ancak kudretli, yetenekleri doğuştan gelen bir medyum hoca tarafından uygulanırsa başarıya ulaşabilir. Bu nedenle hangi hocaya kaşık büyüsünün yaptırıldığı son derece önemli bir noktadır. Nefesi kuvvetli, tılsımlı sözlere vakıf bir medyum hocanın yapacağı kaşık büyüsü ilk andan itibaren etkilerini göstermeye başlayabilir. Ancak kaşık büyüsünde genel kabul gören etki süresi 10 gündür.

Evde Kaşık Büyüsü Yapılabilir Mi?

Kaşık büyüsünün materyali tahta kaşık olduğundan dolayı bu büyüyü yaptırmak isteyenler evde, kendi kendilerine yapabilecekleri gibi bir zanna kapılabilirler. Evet tahta kaşık bulmak kolaydır. İnternette veya bazı kitaplarda kaşık büyüsünde kullanılacak duaların tarifi yer almaktadır. Ancak tahta kaşığa yazılacak tılsımlı sözlerin seçimi, bu sözlerde geçecek isimler, devreye girmesi istenen doğa dışı metafizik varlıklar, tılsımlı sözlerin yazımı ayrı ayrı el becerisi ve kudretli nefes gerektiren konulardır.

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Süryani Büyüsü

Kişinin kendi kendine, evde yapmaya çalıştığı kaşık büyüsü istenmeyen sonuçlara yol açabilir. Bu sonuçları düzeltmek çok zor veya imkansız olabilir. Kavuşması istenen kişiler geri dönmeyecek şekilde ayrılabilir veya ayrılması istenen kişiler sonsuz bir beraberliğe gidebilirler. Bu nedenle kesinlikle işinin uzmanı medyum hocalara danışmak en doğru karar olacaktır.

Kaşık Büyüsünün Sonuçları Nelerdir?

Kaşık büyüsü doğru uygulandığı taktirde tez vakitte olumlu etkilerini göstermeye başlayan güçlü bir büyüdür. Birine kavuşmak için yapıldığında büyü yapılan kişinin kısa sürede kendi ayaklarıyla büyü yaptıran kişiye geldiği fark edilir. Tersi şekilde iki kişinin arasını bozmak için yapıldığı vakitte ise birbirini çok seven, evlilik yolunda giden veya evlenmiş kişilerin sorunlar yaşamaya başladıkları görülür. Bu etkiler görüldüğünde kaşık büyüsünün tuttuğu anlaşılır.

İşinin ehli bir medyum hocaya yaptırılan ve tutmuş bir kaşık büyüsünün diğer kişiler tarafından fark edilmesi durumunda bu büyüyü bozmaya çalışanlar olabilir. Bu nedenle kaşık büyüsü tuttuğunda büyüyü yaptıran kişi heyecana kapılmamalıdır. Kaşık büyüsü yaptırdığını etrafındaki kişilere belli etmemeli, bu durumu en yakınındaki kişilerden dahi sır gibi saklamalıdır. Çünkü havas ilimler sırlı ilimlerdir. Büyü yapan medyum hocaların da büyüyü yaptıran kişilerin de ağızları mühürlü olmalıdır. Herkese anlatılan, insanların ağzına sakız edilmiş büyüler şüphesiz ki etkisini yitirir ve hatta tersi sonuçlar doğurmaya başlar. Bu nedenle kaşık büyüsünün sonuçları her ne olursa olsun olgunlukla karşılamak gerekmektedir.

Kaşık Büyüsünü Bozmak Mümkün Müdür?

Her büyüyü olduğu gibi kaşık büyüsünü de bozmak mümkündür. Kaşık büyüsünü bozmak için ilk adım büyünün varlığını tespit etmektir. Kaşık büyüsü yapıladığına emin olmadan, tahmini yollarla büyü bozma işlemi yapılmamalıdır. Büyü yapmaya maharetli medyum hocalar aynı zamanda bu büyüleri tespit ve bozma işlemlerini de yapabilmektedir. Bu nedenle kaşık büyüsünün yapıldığından şüphelenen kişiler ilk olarak işinin ehli bir medyum hocaya danışmalıdır. Medyum hocalar dünya dışı metafizik varlıklarla iletişime geçerek ve kendisine yardımcı cinleri devreye sokarak kaşık büyüsü yapılıp yapılmadığını öğrenebilmektedirler. Kaşık büyüsünün yapıldığına kesin olarak emin olan medyum hoca bu büyüyü bozmak için gerekli olan materyalleri ve tılsımlı sözleri belirleyerek kişiyi düştüğü zor durumdan kurtarabilir.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed'i Şimdi Ara: 0533 595 38 31

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Herkes her ne kadar sevdiğine kavuşmak onu geri getirmek için büyüler yaptırsada ben bu sefer ayırmak için yaptırmak istedim sebebi de şu son zamanlar eşimden çok fazla şiddet görmeye başladım şiddetli geçimsizlik yaşıyorduk hem maddi hemde manevî yönden ben onu seviyordum oda beni seviyordu biliyordum ama artık bu ilişki daha fazla yürüyemezdi yapacak başka bir çarem yoktu bende onu kendimden soğutup artık bu dayanılmaz çileye son verdim iyi ki de yapmışım çünkü ben bu işlemlere Medyum Amir Ahmed Hoca ile başladım onunla beraber yaptık herşeyi tam işlemlere başladık derken ben o sıra zarar ve şiddet görmemek için annemlere gitmiştim ve bana ölüm ve tehdit mesajı atmıştı hemen işlemlere başlayıp onu 2.5 haftalık süre ile kendimden soğutup uzaklaştırmayı başardım ben Medyum amir Ahmed hocaya çok fazla teşekkür ettim çünkü eğer ben bu soğutma işlemlerini yapmamış eski eşimi kendimden uzaklaştırmamış olmasaydım belki şuan o bana attığı tehdit mesajlarını gerçekleştirmiş beni öldürmüştü burda medyum amir Ahmed hocanın en büyük rolü bir kadın cinayetin daha önüne geçerek beni kurtardı ne yapsam ne desem belki yeterli değildir çünkü bir can borcum var diyecek ve anlatacaklarım bu kadar şiddet gören kadınlara tavsiyem bu işlemi deneyin derim herkese sağlıklı günler dilerim

  2. Ne desem nasıl başlasam bilemiyorum çünkü artık bu hayattan bu insan ırkından nefret ediyor iğreniyorum ben kayınvalidem yüzünden eşimden boşandım 2 çocuğumla beraber evsiz barksiz kaldım 2 gün sokakta kaldık ne yapacam ne edecek bilmiyordum tam bir eve yerleştim bir işe girip çocuklarıma bakmaya başlamış artık kendi hayatımı kurdum derken eşim kapıma dayandı ve eski evimizi boşaltırken yatağın altında birbirine ters bir şekilde bağlanmış şekilde 2 kaşık bulduğunu ve onu annesinin koyduğunu söyledi bu bir evi aileyi bir yuvayı bozmak için kullanılan bir büyüymüş ve gerçekten de bir yuva yıkıldı eşim çok pişman olduğunu dile getirdi bende çareyi burda bulabileceğimi düşünerek şuan buraya yazıyorum eşim tekrardan beraber olmak istediğini söylüyor sence ne yapmalıyım çünkü yine aynı şeylerin olacağından dolayı içimde büyük bir korku var lütfen biri çıkıp birşey desin yardım bekliyorum bu mesajı gören duyan herkesten lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu