Büyüler

Sabun Büyüsü

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed'i Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Sabun büyüsü iki insanı ayırmak için kullanılan güçlü bir büyü olarak bilinse de farklı amaçlar için de çok fazla kullanılmaktadır. Bu nedenle bu büyüyü yaptırmadan önce mutlaka araştırma yapmalı ve daha önce yaptıran kişilerden bilgi alınması önemlidir. Kendi mutluluğunuz için bu büyünün yapılması karşı tarafında mutlu olacağı anlamına gelmez. 

İnsanları birbirinden soğutmak ve ayırmak için yapıldığı gibi kişiyi aşık etmek içinde uygulanabilir. Kötü amaçlı kullanıldığında iki seveni birbirinden ayırabilir. Oldukça etkili ve tehlikeli bir büyü olduğu için işinin ehli tarafından uygulanmalıdır. 

Sabun büyüsü kara büyüler grubunda yer alır. Kara büyü uygulamalarında manevi varlıklar ile iletişime geçmek gerekir. Kişilerin kendi başlarına bu büyüyü denemeleri zararlı olabilir. Manevi varlıklar ile iletişime geçemeyen kişilerin yaptığı hatalar geri dönüşü olmayan sonuçlar doğurabilir. Cin musallatı denilen olay ile karşı karşıya kalınabilir. Bu durumda uzman bir medyumdan yardım alınması gerekmektedir. Olumsuzluklar ile karşılaşmamak için doğuştan yeteneğe sahip, gizli ilimler konularına hâkim, tecrübeli uzmandan destek alarak sabun büyüsü yaptırabilirsiniz. 

Sabun büyüsünün yapılabilmesi için bir kalıp sabuna ihtiyaç vardır. Sabuna 41 adet ya da 23 adet iğne batırılarak yapılan bu büyünün etkileri de çok güçlüdür. Kişilerin hem aşk hayatı hem de iş hayatı bir anda tersine dönerek her şey kötüye gidebilir. Büyünün uygulanması için sadece bir kalıp sabun yeterli değildir. Uygulanacak ritüeller ve okunması gereken dualar da bulunmaktadır. Bu büyüyü yapacak medyum ya da hocanın bu konuda bilgili olması ve büyünün yapılışı için takip edilen yolu ve kullanılan tılsımlı sözleri de bilmesi ve işlemleri doğru olarak eksiksiz yapması gerekiyor. 

Sabun büyüsü birisine zarar vermek amacı ile yapılan güçlü ve tehlikeli bir büyüdür. Bunun yanında iki insanı birbirine bağlamak ve aralarındaki aşkı kuvvetlendirmek için de yapılmaktadır. Farklı amaçlar ile yapılan büyünün amaca göre uygulanacak metotları da farklıdır. Farklı amaçlar için yapılan büyü günümüzde birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. 

Sabun büyüsünün maliyetinin daha az olması nedeni ile de çok fazla ilgi görmektedir. Büyünün etkilerini kısa sürede görmek mümkündür. Sabun büyüsü yapılacak kişinin annesinin ismi de uygulamanın yapılması için gereklidir. Sabuna iğnelerin batırılması ile büyünün etkileri görülmeye başlar. Sabunun sol tarafına iğne batırıldığında büyü yapılan kişi sol tarafında rahatsızlık hisseder ve sağlık sorunları ile karşılaşır. Bu yöntem ile sağlıklı bir insan bile farklı sağlık sorunları ile karşılaşabilir ve hatta yatağa bile düşebilir. Büyünün etkilerinin uzun süre devam etmesi kişinin ölümüne bile yol açabilir. En kötü hastalıklara sebep olur ve bu hastalıkları tıp bilimi bile çare olamaz. 

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Kısmet Açma Büyüsü

Büyüyü yaptırmak isteyen kişiler daha önce haksızlığa uğramış ve mağdur edilmiş kişiler olmaktadır. İnsanlar aslında intikam almak için bu büyüye başvurmaktadır. Hangi konuda haklı olursanız olun sonuçları itibarı ile sabun büyüsü etkili ve tehlikeli bir büyü olduğunu unutmayın. Bu nedenle bu büyüyü yaptırmadan önce daha önce bu büyüyü yaptıran kişilerden fikir alın. Daha sonra pişman olmayın. Büyünün tüm vebal ve sorumluluğu sizdedir. 

Büyü için herhangi bir sabun kullanılabilir. Önemli olan tılsımlı kelimelerin ve uygulanacak metodun doğru olarak yapılmasıdır. Sabuna iğnelerin batırılması ile yapılan büyünün sonunda sabun erir ve kişinin ıstırapları daha da artar. Kendinizde ya da yakınınızda büyü olduğunu düşünüyorsanız ve hastalığa tıp ilmi bile bir çare bulamıyorsa mutlaka zaman kaybetmeden kendi alanında uzman bir medyumdan yardım almalısınız. 

İnsanlar hangi konuda olursa olsun elde etmek istedikleri her şey için her zaman doğal yolları denemelidir. Çözüm bulamadıkları noktada büyü uygulamaları yaptırmalıdır. Büyü uygulamaları özelliklede kara büyü grubunda yer alan büyüler insanlara zarar verebilir. Sizin mutlu olmanız herkesin mutlu olacağı anlamına gelmez. Her şeyin doğalı daha güzeldir. 

Sabun büyüsü iki seveni ayırmak için kullanıldığı gibi iki kişiyi birleştirmek içinde yapılmaktadır. Bunun için yine bir kalıp sabun, zoka ve siyah ip kullanılmaktadır. Büyünün etkileri zaman içerisinde kendini göstermeye başlar. Sabunun erimesi ile de tamamen gerçekleşmiş olur. Tehlikeli bir büyü olduğu için evde kendi kendinize yapabileceğiniz bir büyü değildir. Sabun büyüsü ya da herhangi bir başka büyü yaptırmak istediğinizde uzman bir medyumdan yardım alınması gerekmektedir. 

Sabun büyüsü sıradan kişilerin yapabileceği bir büyü çeşidi değildir. Profesyonellik ister. Malzemenin kolay bulunabilir olması büyünün herkes tarafından yapılabileceği anlamına gelmez. Büyü uygulamaları tehlikeli olabilir. Büyü uygulamaları için sırası ile belli zamanlarda okunması gereken dualar ve uygulanması gereken ritüeller bulunmaktadır. Büyünün doğru ve eksiksiz olarak yapılabilmesi işin konunun uzmanı olmak gerekmektedir. Gizli ilimler konularına hâkim olan, yetenekli ve tecrübeli bir uzmandan yardım alınmalıdır. 

Yarattığı etkiler bakımından sabun büyüsü çok eski kara büyülerden biridir. Büyüde sabun ve iğne gibi basit malzemelerin kullanılması vereceği zararlar düşünüldüğünde sizleri yanıltmasın. Sabuna iğnenin batırılması ile büyü kendisini göstermeye başlar. Uzmanlar tarafından özel dua ve tılsımlı sözcüklerin söylenmesi ile büyünün etkisi giderek artar. Uygulamanın yapılmasından sonra büyü yapılan kişi çok ciddi sorunlar ile karşılaşır. Sabun eriyene kadar ya da bir kişi tarafından bu sabun bulununcaya kadar bu sorunlar devam eder. Bu konuda alanında uzman bir medyumdan yardım alınmalıdır. 

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Aşk Duası

Büyünün etkilerinden kurtulmak o kadar kolay değildir. Sabun eridiğinde büyünün etkileri kendiliğinden ortadan kalkmıyor. Kendinizde ya da bir yakınınızda büyü olduğundan şüpheleniyorsanız yapmanız gereken vakit kaybetmeden hemen uzman bir medyumdan yardım almak olmalıdır. Kendi başınıza büyüyü bozamazsınız. Kara büyü olan sabun büyüsünün yapılması için ruhani varlıklardan yardım alındığı için uzmanın bu varlıklar ile iletişime geçerek onları verilen görevden uzaklaştırarak yok etmesi gerekmektedir. Bu konuda yeteneği bulunmayan ve daha önce tecrübesi olmayan kişilerin bunu yapması beklenemez. Bu nedenle işinin ehli ve alanında uzman olan, daha önce yaptığı çalışmalar ile kendini kanıtlayan uzman bir medyumdan yardım alınmalıdır. 

Büyü uygulamalarının hem yapılması hem de bozma işlemleri hakkında bilgi sahibi olmayan bu konularda kendini geliştirmeyen kişilerin büyü yöntemlerini denemeleri fayda değil zarar verir. Özellikle kara büyüler çok daha tehlikeli olabilir. İnsanların ölümüne bile yol açabilir. Bu nedenle uzman bir medyumdan yardım almanız çok önemlidir. Kendi kendinize asla büyü yöntemlerini denemeyin. 

Büyü tılsım yöntemleri basite alınacak uygulamalar değildir. Sabun büyüsü son derece etkili ve tehlikeli bir büyüdür. Özellikle haksızlığa uğrayan kişiler, sevdiği insanın bir başkası ile olduğunu gören kişiler bu büyüye başvurmaktadır. Fakat büyünün son derece kötü sonuçlar doğurabileceği unutulmamalıdır. Üzerinde düşünülerek doğru karar verilmelidir. Yine de bu büyüyü yaptırmak istiyorsanız bu konuyu bir uzmanla konuşarak bilgi almalı ve ondan sonra uygulamayı yaptırmalısınız. Uzmanların bu konuda bilgileri ve tecrübeleri çok fazladır. Sabun büyüsünün etkileri çok güçlüdür. Sonuçlar üzücü de olabilir. Bu büyüyü yaptırmak istediğinizde ya da bu büyünün size yapıldığını düşündüğünüzde yapacağınız tek şey mutlaka uzman bir medyum ile iletişime geçmek olmalıdır.

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sabun büyüsünün yapımı için ilk gerekli malzeme büyünün adından da anlaşıldığı gibi sabundur. Diğer malzemeler ise bol miktarda toplu iğne, medyum hocanın tarif edeceği şekilde bir ip ve eğer mümkünse sabun büyüsü yapılacak kişinin fotoğrafı da kullanılmaktadır. Sabun büyüsünün yapımına dair internette verilen bilgiler doğru olmakla birlikte her zaman istenen etkileri sağlayamamaktadır. Bunun sebebi her büyüde olduğu gibi sabun büyüsünde de önemli noktanın materyallerin sağlanması değil doğa üstü metafizik varlıklarla iletişime geçmek, üç harflileri devreye sokabilmektir. Bu nedenle kesinlikle işin uzmanı, kabiliyetli bir medyum hocadan yardım almak gerekmektedir.

Sabun büyüsü yaptırmak isteyen kişi temiz, kullanılmamış bir kalıp sabun ve  medyum hocanın gerekli görmesine göre 41 veya 23 adet toplu iğne tedarik etmesi gerekmektedir. Medyum hocanın gerekli görmesi ihtimaline karşı büyü yaptıracak kişi yanında; büyü yapılacak kişinin güncel bir fotoğrafı, adı soyadı, anne adı ve doğum tarihinin yazılı olduğu kağıt da bulundurmalıdır.

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Harmura Celbi

Medyum hocaya dürüstlükle derdini ve isteklerini anlattıktan sonra malzemeler medyum hocaya teslim edilir. Medyum hoca doğru ve etkili tılsımlı sözleri kullanarak iğneleri sabuna batırır. Her iğnenin batırılması sırasında aynı tılsımlı sözlerin kullanılması gerekmektedir. Medyum hocanın duruma göre uygun gördüğü sayıda iğne sabuna batırıldıktan sonra sabunun medyum hocanın tarif ettiği noktaya gömülmesi veya suya konup erimesi gerekebilir. Bu ritüel bittikten sonra sabun büyüsü tamamlanmış olur. 

Sabun Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder?

Sabun büyüsü yaptıranların en çok merak ettiği husus sabun büyüsünün ne kadar sürede etki ettiğidir. Suya atılarak yapılan sabun büyüsünde sabunun erime süresine bağlı olarak sabun büyüsünün etkileri kendini göstermeye başlar. Sabun tamamen eridiğinde ise sabun büyüsü etkilerini tam olarak göstermeye başlar. İyi kalitede bir sabunun ortalama erime süresi 1 hafta iken kötü kalitedeki sabunların erimesi 15 günü bulabilmektedir. Bu nedenle sabun büyüsü yaptırırken hızlı eriyen, iyi kalitede bir sabun tercih edilmelidir.

Sabun Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Bir kişiye sabun büyüsü yapılıp yapılmadığını anlamak için bazı belirtilerin iyi tespit edilmesi gerekmektedir. Sabun büyüsü yapılan kişide şu belirtiler kendini gösterir:

 • Kişini üzerinizde sürekli bir ağırlık hissi olması,
 • Kişinin uykuya dalmakta, uzun süre uyumakta zorlanması,
 • Kişinin gözlerinde görme yetisinin azalması,
 • Kişiye gün içerisinde sık sık gelen ağlama isteği,
 • Kişinin yerinden kalkmak istememesi, kalmak istemesi durumunda da zorlanması,
 • Kişinin el ve ayaklarında oluşan sebepsiz titremeler,
 • Aşırı yorgunluk ve hareket etmek istememe,
 • Yoğun bunalma hissi yaşama,
 • Kişinin kavga etmeye meyilli hale gelmesi,
 • Kişinin hatasını kabul etmeme ve sebepsiz isyankârlık.

Sabun Büyüsü Nasıl Bozulur?

Sabun büyüsünün bozulması için öncelikle sabun büyüsü yapıldığından kesin olarak emin olmak gerekmektedir. Her büyü için o büyüye özel, farklı büyü bozma işlemi uygulanması gerekmektedir. Bu nedenle büyü olup olmadığı, hangi büyünün olduğu, bu büyüyü yaparken kullanılan materyaller ve uygulanan ritüeller ayrı ayrı önemli hususlardır. Bu nedenle kesinlikle işinin ehli bir medyum hocaya danışmak gerekmektedir.

Medyum hocalar doğa dışı, metafizik varlıklarla iletişime geçebilen, üç harflilere hükmedebilen yüksek yeteneklere sahip kimselerdir. Vakıf oldukları havas ilmi sayesinde normal insanların  görmediklerini görebilir, duymadıklarını duyabilir ve bilmediklerini bilebilirler. Sabun büyüsü de kara büyüler kategorisinde olduğundan dolayı bu büyüye uğradığını sanan kimsenin kendi kendine büyü bozma veya maddi çıkar peşinde olan hocalara değil işin ehli medyum hocalara başvurmaları gerekmektedir.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed'i Şimdi Ara: 0533 595 38 31

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. Öncelikle herkese merhaba.. Bundan yaklaşık olarak 1 ay önce karımla birlikte evimizi temizlerken oturduğumuz koltuğun altında üçgen şekilde bir kağıt fark ettim .. Hemen karımla beraber bantlanmış şekilde bulduğumuz kağıdı açtık içinde karmaşık bir yazı yazıyordu. önce anlamaya çalıştık ne yazdığını internete bakıp bir araştırma yaptık fakat ne anlama geldiğini bir türlü bulamadık o arada içimde bir şüphe oluştu evin bütün odalarını bakmaya karar verdik ve daha büyük bir dehşete düştük banyoda dahil olmak üzere 4 tane vefk bulduk bununla ilgili olarak ne yapabiliriz diye düşünürken aklıma birden tanıdık bir imama gidip kağıtlarla birlikte sorduk ne olduklarını imam bunun bir büyü olduğunu ve verdiği duaları belli aralıklarla okuyup vefklerın olduğu yerleri klorak la silinmesi gerektiğini söyledi fakat değişen hiç bir şey olmadığı gibi karımla sürekli olarak tatsızlıklar yaşamaya başladık bende ne yapacağımı düşünürken aklıma kuzenimin daha önceden bahsettiği Medyum Amir Ahmed hoca geldi aradığımda bu konuyla alakalı olarak eğitimleri olduğunu daha önce mısırda vaaz eğitimi aldığını kendisine daha öncede buna benzer konularda başvurulduğunu belirtti.. ve öncelik olarak evde bulduğunuz kağıtların hepsini bir araya toplayıp bir ağacın kenarına gidip yakmamız gerektiğini ve vereceği duaları her gün okumamız istedi onun haricinde bir zarfın içinde okunmuş bir vefk gönderdi ve biz söylediği talimatları yavaş yavaş yerine getirdikten sonra evdeki tatsız ortamın tamamen bitmeye başladığını gördük … 1 ayın sonunda işlem tamamen başarılı olmuştu medyum amir Ahmed Hocam bundan ötürü size olan vefa borcumu buradan ödemek istedim .. ALLAH RAZI OLSUN BÜTÜN İŞLERİNİZ RAST GELSİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu